picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

instruktor samoobrony, poszukuję !

instruktor samoobrony, poszukuję !

Znacie jakiegoś instruktora samoobrony, który organizuje indywidualne zajęcia? Byłoby dobrze gdyby posiadał uprawnienia czy jakieś certyfikaty, które potwierdzają jego umiejętności.

Mr Frog

Posty: 3

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się dużo. Może i trzeba było zapłacić wiecej, niemniej jednak szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niezmiernie spore znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Boss

Posty: 4

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Nikuś23

Posty: 24

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, lecz na nieszczęście za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, lecz jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dziś nie można się czuć bezpiecznie, zatem należałoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Pietiap

Posty: 22

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

omen100

Posty: 5

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bowiem wiemy, iż w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

batmann

Posty: 4