picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Zdrowie a uroda > tlenoterapia, szukam

tlenoterapia, szukam

tlenoterapia, szukam

Korzystaliście z oferty, którą ma firma normobaria? Mają komorę do tlenoterapii i chce się do nich zapisać, natomiast szukam jeszcze jakiś opinii osób, jakie już tam uprzednio były.

suderuss3

Posty: 3

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u fachowców. Tylko wówczas wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

bodeksus

Posty: 8

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest niesłychanie pomogła. Czuła się o wiele lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, zatem takie zabiegi są niesłychanie konieczne i przynoszą najlepsze efekty.

nantusia

Posty: 6

 
Zabiegi na dotlenianie komórek odnalazłem tutaj https://normobaria.net.pl. Mają tutaj specjalną komorę, w której można zabiegi przeprowadzać. Dysponują na to wszystkie certyfikaty i pozwolenia, czyli firma jest w pełni profesjonalna.

Fifej23

Posty: 28

 
Korzystałem z takich zabiegów i jestem bardzo zadowolony. Człowiek czuje się o wiele lepiej po takim dotlenieniu całego organizmu. Mnie to pomogło, ale czy na wszystkich działa tak samo to nie wiem? Na pewno trzeba wypróbować tego na sobie, aby się przekonać.

Gruamer

Posty: 10

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u specjalistów. Tylko wtedy wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

Wariat

Posty: 5