picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Oczyszczalnie skóry

Oczyszczalnie skóry

Witam serdecznie! Zastanawiam się od jakiegoś czasu żeby kupić sobie jakieś suplementy wspomagające zdrowie skóry. Jestem coraz starsza, za chwilę stuknie mi 40 tka i skóra zwłaszcza na twarzy i szyi nie jest już tak napięta jak kiedyś...co polecacie na hamowanie efektu starzenia?

Miki789

Posty: 4

 
Skóra ogólnie jest o tyle ważnym elementem organizmu że po niej zawsze jak na dłoni widać że coś się w środku w ciele w narządach złego dzieje. Wszelkie wypryski, jakieś alergie skórne nie dzieją się przez przypadek, tylko są dobrym sygnałem że warto zrobić sobie jakieś badania itp...

Lupusx

Posty: 9

 
Każda kobieta jest inna i każdej te starzenie się skóry inaczej przebiega. Moja mama to ma gładkie czoło, trochę zmarszczek przy ustach, ale za to najbardziej jej się starzeje skóra na szyi za to.

labuh

Posty: 13

 
Ważne są dla mnie bardzo zabiegi oczyszczające i regenerujące na skórę twarzy, faktycznie jeśli regularnie się takie sesje u kosmetyczki odbywa to są fajne efekty potem, ale trzeba regularności i tez trochę kaski na to przeznaczyć.

wisła1905

Posty: 7

 
Już od dłuższego czasu jestem wielką zwolenniczką suplementowania kolagenu na zdrowszą skórę. Mi się wyjątkowo jędrność zaczęła poprawiać i widzę to zwłaszcza na dekolcie i skórze szyi gdzie już powoli zaczynałam własną babcię przypominać...KOlagen mam morski z elastyną, zamawiałam od polskiej firmy NM -noblemedica.pl.

figo

Posty: 4

 
Ja w dzieciństwie to dość mocny trądzik przechodziłam ale potem już takich problemów nie miałam. W sumie ciekawe, czy lepiej mieć właśnie mocniejszy trądzik młodzieńczy czy słabszy tak patrząc w kontekście tego jak cera będzie wyglądać w przyszłości?

21gregorek

Posty: 10