picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dobry salon kosmetyczny Warszawa

dobry salon kosmetyczny Warszawa

Znacie w Warszawie jakiś godny polecenia salon kosmetyczny połączony z salonem fryzjerskim? Zastanawiam się nad zmianą swojej kosmetyczki, bo mam wrażenie, że za bardzo się jej już nie chce i te efekty wizyt u niej tez nie są takie jak oczekiwałam.

nighthaze

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że w Warszawie kosmetyczek jest coraz więcej więc jak dobrze poszukasz to raczej bez większych problemów pod tym kątem znajdziesz dla siebie ofertę. Przed wizyta jednak warto sprawdzić jak dana kosmetyczka, dany gabinet jest oceniany a jednocześnie jak to wygląda jeśli chodzi o same zabiegi, które są proponowane.

Pyszności2

Posty: 6

 
Miałam okazję korzystać z różnych salonów kosmetycznych i to zróżnicowanie jeśli chodzi o proponowane zabiegi jest bardzo duże i faktycznie każda kobieta może szukać takich propozycji, które faktycznie dla niej będą atrakcyjne. Zawsze jednak kluczowa sprawa to znalezienie takiego salonu, gdzie faktycznie będzie można liczyć na to, że kosmetyczka będzie chciała indywidualnie podchodzić do klientki.

pawel253

Posty: 5

 
Ja korzystam z Salonu Tina na Wspolnej (www.salon-tina.pl) zarówno jeśli chodzi o usługi fryzjerskie jak i kosmetyczne i polecam. Bardzo przyjemne miejsce, do którego faktycznie kobieta może się wybrać i otrzymać profesjonalna ofertę dopasowaną do jej potrzeb. Odpowiednie podejście ze strony zarówno fryzjerki jak i kosmetyczki to gwarancja, że kobieta po wizycie będzie wychodziła zadowolona.

batmann

Posty: 2

 
Sporo jest ofert jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, warto wziąć pod uwagę jak sytuacja wygląda w poszczególnych salonach, by faktycznie coś interesującego dla siebie znaleźć.

eriost56

Posty: 6

 
Szukając salonu warto sprawdzić z jakich metod i zabiegów korzysta, to wtedy też łatwiej coś sensownego będzie można dla siebie wybrać. Opcji jest dostępnych sporo i warto się dobrze zastanowić nad tym co dla kobiety będzie najlepsze.

Antekkk

Posty: 7