picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Zabiegi na twarz Warszawa

Zabiegi na twarz Warszawa

hej, mam 22 lata i niestety straszny trądzik. Byłam u dwóch (niby dobrych) dermatologów i raz usłyszałam „samo przejdzie”. Po prostu załamka. Szukam profesjonalnych, a co najważniejsze skutecznych metod całkowitej lub nawet pośredniej eliminacji trądziku. Już ledwie żyję. Proszę, pomóżcie. Dziękuję za wszystkie wskazówki z góry.

mika30

Posty: 9

 
Po trzydziestce botox najlepszy :D Botox u mnie rozwiązał problem głębokich zmarszczek. Przyznam, że można się uzależnić :P

amrmas22

Posty: 12

 
Zacznij przygodę ze SPA od głębszego peelingu. Tani zabieg, a może zdziałać prawdziwe cuda. Serio :P

beata77

Posty: 12

 
Niestety przed zapisaniem się na zabieg trzeba obowiązkowo ocenić przeciwwskazania. Przy bardziej zaawansowanych usługach SPA wypada nawet podstawowe wyniki zrobić, żeby nie wywołać skutków ubocznych.

dersu4

Posty: 17

 
Zawsze idź na darmowe konsultacje do gabinetu SPA. W ten sposób przekonasz się o klimacie. Jeżeli pierwszy raz korzystasz to zobacz, czy przypadkiem po zapisie do newslettera SPA nie występują dodatkowe rabaty.

grzes3345

Posty: 26

 
Na wesele przedłużałam włosy metodą ultradźwiękową w dayspashe.pl. Stosowałam już wcześniej różne techniki przedłużania włosów, ale zawsze coś było nie tak, szczególnie w obszarze łączenia i późniejszej pielęgnacji. W gabinecie, który poleciłam stosują metodę ultradźwiękową Great Lengths. Powiem ci, że połączeń w ogóle nie odczuwam. Zgrzew jest wręcz idealnie naturalny. Nikt nie jest w stanie rozpoznać, że to przedłużane włosy :P W Day Spa She masz do czynienia z włosami naturalnymi pochodzącymi z Indii. Zabieg trwa też stosunkowo krótko, według moich doświadczeń żadnych skutków ubocznych. Oczywiście przedłużanie ultradźwiękami jest trochę droższe od standardowego, ale w efektywności nie ma sobie równych. Jak chcesz to ci na priv wyślę fotkę i sama się przekonasz. Znam ten gabinet SPA od dawna w Warszawie. Dawaj znać, na co się zdecydowałaś :)

beata77

Posty: 11

 
Robię sobie od czasu do czasu terapie kwasem hialuronowym na zmarszczki (metoda mało inwazyjna). Mam też droższy krem z kwasem hialuronowym i praktycznie innych metod odmładzania nie stosuję.

Sewerynus

Posty: 17

 
Niektóre salony SPA posiadają dział pełnej metamorfozy. Miałam koleżankę, która przeszła coś takiego. Zupełnie inny człowiek. Wiem, że sporo wydała, ale warto.

Czarek

Posty: 30

 
Terapie osoczem bogatopłytkowym to dość nowe rozwiązanie w sektorze odnowy biologicznej. Osocze według badań mocno przyśpiesza regenerację skóry.

kombo87

Posty: 14