picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Witam serdecznie ;-) Szukam perfumy dla męża, gdzie w internetach warto zajrzeć, sprawdzić żeby dostać coś oryginalnego, ale za fajne niewygórowane pieniądze?

labuh 

Posty: 7

 
Mogę polecić testery, ja się w każdym razie jeszcze nigdy na takich zapachach nie zawiodłam. Cenowo jest o niebo lepiej a jakość trwałość nuta zapachowa – wszystko jest takie samo jak w normalnym perfumie oryginalnie zapakowanym w firmowe pudełeczko.

Czasowy

Posty: 3

 
Przekonuję się powoli do testerów, już pierwszy taki perfum zamówiłem sobie niedawno na http://testerownia24h.pl. Jak dla mnie super sprawa, można dużo mniej wydać a tak naprawdę dostajesz dokładnie ten sam standard zapachu co normalnie w sklepie. Opakowanie jest inne ale już sama intensywność i trwałość perfum super!

Bunys

Posty: 22

 
Można teraz w internetach wynaleźć każdy możliwy zapach jaki się tylko zapragnie. Moja przyjaciółka to jest dobrze zorientowana w temacie, ona potrafi rozróżnić zapach róży białej od czerwonej....:)

Yuri20

Posty: 14

 
Dla mnie najlepsze są lżejsze zapachy i też sama się męczę jeśli ktoś do firmy przychodzi o ma ciężkie mocne perfumy na sobie, po prostu robi mi się wtedy niedobrze...a przecież klienta trzeba obsłużyć.

grzes3345

Posty: 18

 
Nie ma drugiej rzeczy której bym równie mocno nie lubiła jak kupowanie perfum. Jak tak człowiek stoi przed półką i psika jedne drugie trzecie to w pewnym momencie już przestaje rozróżniać te perfumy od siebie i kupuje zupełnie na chybił trafił .

Yuri20

Posty: 12