picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Szukam maseczki algowej w fajnym standardzie i rzeczywiście skutecznym działaniu. Jakieś propozycje? Co nakładacie? Fajnie jakby sam zabieg nie trwał super długo, bo zabiegana jestem strasznie i generalnie za dużo czasu tylko dla siebie nie mam...

Posty: 3

 
Ekspertką od kosmetyków to się nie czuję, raczej kupuję rzeczy od tych większych i ogólnie znanych producentów i nawet mi służą, chociaż ostatnio jakby oczy mi gorzej na tusz reagują.

Marioleczka

Posty: 8

 
Nie wiem dlaczego ale większość balsamów do ciała to mi się tak dosć średnio wchłania. Można wcierać godzinę a i tak wszystko zostaje na rękach i drugie tyle na wierzchu skóry...a chyba powinno jednak wsiąknąć bardziej, co nie?

Mitja

Posty: 7

 
Na ile byście oceniły skuteczność kremów przeciwzmarszczkowych w skali 1/10? Można uzyskać efekt zbliżony do zabiegów z kwasem, botoksem i tego typu bardziej inwazyjnych? Czy to w ogóle nie ma porównania?

Kowalski

Posty: 10

 
Super zestaw znalazłam parę dni temu w sklepie internetowym e-naturalne.pl. Nazywa się to – maślany koszyczek, bo rzeczywiście w komplecie są różne rodzaje maseł pielęgnujących, mam zamiar to mojej sister w prezencie świątecznym dać. Jest masło kawowe, masło z magno, czy amazońskie....nie wiem czy wytrzymam do świąt i czasem sama sobie tego nie rozpakuję..bo kusi ;P

Modniś

Posty: 9

 
Niektóre kosmetyki to można sobie w domu wyprodukować, wystarczy kupić parę składników osobno. Na pewno plusem takiego rozwiązania jest to, że człowiek wie dokładnie co wkłada do środka, jakie składniki są użyte a w gotowcu to już różne substancje mogą być poukrywane.

Kitas

Posty: 15

 
Mam nadzieję że z czasem będzie coraz łatwiejszy dostęp do naturalnych kosmetyków bo jednak ciągle sklepów z takimi preparatami brakuje ale i tak jest lepiej niż jeszcze te 10 lat temu choćby.

TomekK

Posty: 19

 
Mi by się przydała zmiana szamponu i tak właśnie się przyglądam tym bardziej naturalnym, coś polecicie? Ogólnie chodzi o łupież, męczy mnie od roku i nie wiem jak z tym walczyć.

bmw316

Posty: 25

 
Tak sobie myślę że duży wpływ na stan skóry twarzy może mieć też ten wszechobecny smog w miastach. To się jednak przecież osadza, zapycha pory, ogólnie na pewno jakiś wpływ musi mieć na naskórek, na to jak odddycha.

asu204

Posty: 13

 
W sklepach internetowych z kosmetykami tak naprawdę człowiek nie wie co kupuje dopóki paczki do rąk własnych nie dostanie. Jest to jakiś minus, ale z drugiej strony w necie znajdziesz każdy kosmetyk a w sklepach na mieście wybór mają mocno ograniczony.

MisiekKce

Posty: 10