picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Jakie kosmetyki naturalne najbardziej doceniacie i z jakiego powodu? Powoli się przestawiam, ale mam czasami myśli, czy to faktycznie wszystko działa, jak sugerują producenci.

Bhapo

Posty: 6

 
Naturalne kosmetyki zyskują na popularności ale wciąż jednak mało osób ma świadomość że takie preparaty są dużo lepsze, brakuje edukacji w tym temacie.

matek562

Posty: 11

 
Polecić to nie ma czego bo każda osoba jest inna i każdy ma inne potrzeby jeśli chodzi o kosmetyki także trzeba sobie samemu coś dopasować na zasadzie prób i błędów moim zdaniem.

Lupusx

Posty: 13

 
Bardzo dobrą francukską zieloną glinkę znalazłam na e-naturalne.pl. Super sklep z bardzo szeroką gamą produktów dobrym doradztwem, nie ma problemu że się do nich dodzwonić dopytać o konkretne preparaty.

23-Obert

Posty: 16

 
Prawda jest taka że mało osób przykuwa jakąś większą uwagę do kosmetyków których się używa na co dzień. Raczej większość robi zakupy w sieciówkach i bierze to co akurat jest w promocji nie patrząc w ogóle na skład. Wiem, bo sama tak robię ;)

Bankowy

Posty: 21

 
Ja nie widzę różnicy jeśli chodzi o wydajność przy kosmetykach naturalnych a zwykłych. Ale za to już widzę różnicę po kondycji skóry która się bardzo poprawiła odkąd zaczęłam stosować naturalne rzeczy.

pzkpv

Posty: 24

 
Do kosmetyków trzeba mieć podejście bardzo wybiórcze. To że innej osobie jakiś krem służy to niekoniecznie znaczy że dla nas też będzie okej. Trzeba sprawdzać porównywać i szukać optymalnego.

Lupusx

Posty: 11

 
Tak się zastanawiam jak to jest z wydajnością takich naturalnych kosmetyków? Wystarczają na dłużej, czy na odwrót szybciej się zużywają?

plertoo3

Posty: 9

 
Mi coraz więcej znajomych poleca naturalne kosmetyki ale jakoś nie mam do tego głowy, kupuję co kupuję i nie za bardzo mam czas żeby poszukać czegoś nowego, przetestować, dobrać pod siebie...

anna_00

Posty: 12

 
Ja się coraz bardziej nastawiam na to żeby kupić jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy. Myślę że im wccześniej im te zmarszczki są jeszcze małe tym lepiej w takie kosmetyki inwestować.

johncena67

Posty: 15