picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ładne perfumy

ładne perfumy

Zastanawiam się, czy można zdobyć oryginalne perfumy, ale w znacznie niższej cenie? Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby? Zastanawiałam się nad testerem, ale pytanie, czy takie opakowania perfum nie są w jakiś sposób wybrakowane jakościowo, bo różne opinie słyszałam już.

GGregbard

Posty: 3

 
Trzeba sprawdzać oryginalność przede wszystkim. Jak masz wątpliwości to ewentualnie przejdź się do zaprzyjaźnionej galerii. Powinni podpowiedzieć, czy tester jest ok.

ZPL33

Posty: 24

 
Jeden z najpiękniejszych zapachów, jakie miałam u siebie i regularnie do niego wracam https://www.testerownia24h.pl/pl/p/CAROLINA-HERRERA-GOOD-GIRL-80ML-EDP/257. Bardzo fajna buteleczka w kształcie „bucika”. Lubię zapachy orientalne ogólnie. Mam zawsze miłe wrażenie po nich, jakąś taką pozytywną energię. No i przede wszystkim mgiełka długo się utrzymuje i nawet po całym dniu czuję. Jak dla siebie kupujesz to tester idealna sprawa i nie jest w żaden sposób wybrakowany.

dzikidziki

Posty: 14

 
Dobre zapachy stosuje się teraz nawet w sprzedaży, więc tym bardziej przy budowaniu własnego wizerunku warto uwzględnić oryginalne buteleczki. Testery mają największy stosunek ceny do jakości według moich doświadczeń.

Jasio

Posty: 4

 
Z zapachu można zrobić faktycznie indywidualną wizytówkę i się tym samym wyróżnić w towarzystwie. Niektóre męskie zapachy projektuje się nawet w taki sposób, aby oddawały profesjonalizm człowieka, więc warto doczytać trochę o recepturach, właściwościach zapachów.

pawel253

Posty: 13

 
Nigdy nie łącz różnych zapachów i jak używasz jeszcze dezodorantu to najlepiej dopasować pod perfumy markowe. Czasami trudno to zrobić, bo jednak markowe dezodoranty to straszna drożyna. Ewentualne neutralny ałun.

Kitas

Posty: 7

 
W perfumach mniej znaczy zawsze więcej i lepiej postawić na naprawdę wysoką jakość i wydajność.

numiś45

Posty: 9

 
Warto czytać recenzje profesjonalne perfum, czy nawet testerów i dopytywać w sklepach, czy konkretna marka nie pogorszyła przypadkiem jakości produkcji. Bo to się podobno zdarza coraz częściej.

johncena67

Posty: 20