picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

idealne tętno bieganie, gdzie znajdę ?

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy warto korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam niestety nadwagę.

Kleooo6

Posty: 1

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

dawid123

Posty: 16

 
Musisz zbadać sobie porządne tętno bieganie. Jest to niezmiernie porządne dla ludzi, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

amazonn6

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Radziu

Posty: 3

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Należałoby sprawdzać sobie dobre tętno bieganie. Wobec tego na sporo stronach możesz znaleźć mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić dobre tętno.

ciumar1

Posty: 2

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Lupusx

Posty: 22

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

koko

Posty: 7

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

gdzies23

Posty: 26

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego pożądane byłoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo sporo informacji na ten temat, więc pożądane byłoby sobie przeczytać.

Marioleczka

Posty: 3