picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Strona główna > Firmy w Polsce > Szycie na wymiar > warsztaty z igłą i nitką, jaka firma?

warsztaty z igłą i nitką, jaka firma?

warsztaty z igłą i nitką, jaka firma?

Dzień dobry, co myślicie o warsztatach z igłą i nitką? Czy to jest bezpieczne dla małych dzieci? Czy wpisywaliście dzieci na takie zajęcia i czy są naprawdę przydatne?

Bankowy

Posty: 6

 
Nietypowe prezenty handmade mogą być naprawdę oryginalne. Najlepiej jest, abyś sama zrobiła go własnoręcznie, jeśli nie masz umiejętności to możesz skorzystać z licznych stron internetowych.

englandrm

Posty: 7

 
Zakłady z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ wiele porządnych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

GreenTO

Posty: 10

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, że to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

Lupusx 

Posty: 9

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Natomiast czy dzieci rzeczywiście same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

alus

Posty: 3

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

labuh 

Posty: 8

 
Mojej koleżanki dziecko zarówno uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, iż dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

audi80

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, że kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, że moja córka tak bardzo polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

serum45

Posty: 9

 
Wiele stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich wiele na pewno coś znajdziesz.

Acclaim

Posty: 18