picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony Łódź, która firma ?

strony Łódź, która firma ?

Chcę zlecić stronę w Łodzi firmie, która jest na miejscu. Zależy mi na tym, aby CMS był tak stworzony, aby całość była bardzo łatwa w obsłudze dla mnie. Kogo polecacie?

Radziu

Posty: 1

 
Jest firma zajmująca się stronami w Łodzi i mają różne pakiety do wyboru. Sam wybrałem podstawowy, bo był tani i spełniał wszystkie moje oczekiwania i to jest najważniejsze.

matek562

Posty: 5

 
Trzeba pamiętać o tym, że dzisiaj strona ma być responsywna. Ma działać nie tylko na ekranie monitora, ale również na telewizorze czy na telefonie. Firma, która się tym zajmuje jest w stanie o to wszystko dla nas zadbać.

edyta123

Posty: 8

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, która ma pięć podstron. Jestem niezmiernie zadowolony, bowiem strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była rzeczywiście niska jak dla mnie.

Kitas

Posty: 3

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi, bowiem znają się na tym rzeczywiście niesłychanie dobrze. Dopasowują projekty graficzne do wszystkich naszych wymagań jak i oczekiwań.

andrew66

Posty: 13

 
Wybrałem firmę oferującą internetowe strony w Łodzi, jakiej zleciłem stworzenie sklepu internetowego. Dali sobie z tym bardzo dobrze radę. Uwzględnili wiele moich pomysłów, lecz i sami zaproponowali doskonalsze rozwiązania. Nie znam się na tym za dobrze, wobec tego taka pomoc jest dla mnie bardzo znacząca.

Grzybeczek

Posty: 3

 
Zlecałem stronę www w Łodzi firmie, jaka zajmuje się tym od dawna. Wybrałem najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet, niemniej jednak faktycznie było pożądane byłoby. Mam nie tylko stronę, niemniej jednak również jej pozycjonowanie. Od razu wchodzę na rynek i jestem niesłychanie dobrze widoczny. Mam z tego niesłychanie duże zyski dla siebie.

łał45

Posty: 3

 
Szukanie nie sprawia raczej problemów, bowiem można skorzystać z pomocy Internetu. Czytamy sobie opinie, lecz i sprawdzamy, jakie są stawki jak i termin realizacji wykonania strony internetowej.

Dr Nemo

Posty: 22

 
Robiłem sam stronę internetową, ale jeśli ktoś nie ma o tym pojęcia to lepiej się nie brać. Strony nie są drogie, dlatego można sobie na to pozwolić. Firma wykona wszystko tak żeby było zgodne z nowymi trendami i całość wygląda wtedy o wiele lepiej.

bydlus

Posty: 9

 
Szukanie nie sprawia raczej problemów, bo można skorzystać z pomocy Internetu. Czytamy sobie opinie, ale i sprawdzamy, jakie są stawki jak i termin realizacji wykonania strony internetowej.

JasioJasio

Posty: 2