picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

butelka termiczna, szukam

butelka termiczna, szukam

Gdzie będą mógł nabyć bidony dafi w dobrej cenie? W grę wchodzą tylko produkty od tego producenta. Nie chce żadnych zamienników i innych kombinacji.

woo_oow

Posty: 1

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi znaleźć wady takiego rozwiązania, zatem polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy więcej innej.

Umber5

Posty: 3

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę niezmiernie dobrze, wobec tego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Alfonsik5

Posty: 3

 
Zamontowałem filtr do wody pod zlew i działa niezwykle dobrze. Brudu zbiera się tam rzeczywiście niezwykle mnóstwo, dlatego trzeba to sprawdzać. Nie zawsze te terminy, które poleca producent mogą się sprawdzić w naszym przypadku.

mniszek_01

Posty: 3

 
Ofert na filtry dafi do butelek jest bardzo dużo. Na pewno każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Wystarczy sprawdzić, jaki mamy model butelki, a następnie czyhamy bardzo dokładnie opisy. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem są zakupy robione tylko przez Internet.

pawel253

Posty: 5

 
Największy wybór filtrów pod zlew mają na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe/filtr-weglowy.html. To firma, jaka jest niezmiernie dobrze przygotowana, zatem jest w stanie zaoferować nam dokładnie to wszystko, czego poszukujemy.

Iwona3

Posty: 17

 
U nas od lat są dzbanki od dafi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferta jest bardzo duża, dlatego można wybrać sobie kolor dzbanka jak i jego pojemność. Jeśli ktoś zużywa dużo wody to można mieć dzbanek o pojemności nawet trzech litrów. Mnie akurat wystarcza połowa tego i wszyscy piją bardzo czystą wodę.

yarofe

Posty: 23

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

edyta123

Posty: 9