picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

depilacja laserowa gdańsk, szukam !

depilacja laserowa gdańsk, szukam !

Mam włosy na podbródku i mam dość golenia czy laser mi pomoże? Pozbędę się tego problemu raz na zawsze? Wiele czytałam, ale nie znam kogoś, kto z tego korzystał.

dziubbek56

Posty: 3

 
Te urządzenia, które są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po kilku miesiącach. Zdecydowanie lepszy jest laser i to ten profesjonalny.

Mariusz

Posty: 4

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie posiadały. Na nieszczęście obecnie moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, iż to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Czarek

Posty: 5

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Acclaim

Posty: 18

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

luke130

Posty: 9

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

dabuj45

Posty: 9

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to naprawdę fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

rz3zn!k

Posty: 3

 
Te urządzenia, jakie są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po paru miesiącach. Zdecydowanie lepszy jest laser i to ten fachowy.

aśkaoop

Posty: 16

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem faktycznie niesłychanie zadowolona.

namok

Posty: 8

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

orhidea

Posty: 22