picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Salony Kosmetyczne > paznokcie żelowe kraków, gdzie warto ?

paznokcie żelowe kraków, gdzie warto ?

paznokcie żelowe kraków, gdzie warto ?

Z chęcią dowiem się, gdzie wykonujecie paznokcie w Krakowie? Czy macie swój ulubiony salon? Może macie swoją ulubioną kosmetyczkę?

kikiriki2k

Posty: 1

 
Kiedyś też nie wiedziałam, gdzie najlepiej wykonywać przedłużenie paznokci w Krakowie. Poszłam do kilku i wybrałam dla siebie najlepszy.

labuh

Posty: 10

 
W ostatnim okresie sporo ludzi się poleca, jeśli chodzi o paznokcie w Krakowie. Może należałoby przejrzeć różne portale społecznościowe, aby dowiedzieć się, które manicurzystki są najbardziej polecane.

lodz24h

Posty: 4

 
Jak chcesz mieć wykonany dobrze manicure hybrydowy w Krakowie, to wybierz salon, który może pochwalić się renomą. Nie polecam chodzić do doświadczonych kobiet.

TomekK

Posty: 4

 
Jak chodzi o paznokcie żelowe w Krakowie to warto wybrać salon z dobrymi opiniami. Słyszałam dużo pozywtnych opinii od koleżanek o tym salonie https://salonmagja.pl. Jednak jeszcze u nich nie byłam. Jeśli skorzystasz z ich usług, daj znać jak było.

sląskwroc88

Posty: 20

 
Kiedyś też nie wiedziałam, gdzie najlepiej wykonywać przedłużenie paznokci w Krakowie. Poszłam do kilku i wybrałam dla siebie najlepszy.

mniszek67

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o przedłużenie paznokci w Krakowie to wiele salonów ma teraz instagrama. Może pożądane byłoby prześledzić różne portale, aby dowiedzieć się, jakie salony są najlepsze.

audi80

Posty: 11

 
Dzień dobry, w dzisiejszych czasach bardzo dużo osób wykonuje paznokcie w Krakowie. Najlepiej znaleźć stylistkę, która dobrze zna się na rzeczy.

Klara323

Posty: 23

 
Popatrz na różne portale, gdzie ogłaszają się stylistki, jakie proponują manicure hybrydowy w Krakowie. Zawsze możesz przejrzeć fotografie i wybrać Panią, która wykonuje niesłychanie dobrze paznokcie.

xacti

Posty: 3

 
Bardzo dużo jest salonów, gdzie wykonasz manicure hybrydowy w Krakowie. Dobrze jest sprawdzić najpierw portfolio na stronie internetowej. Wtedy będziesz wiedzieć, czy dane prace Ci się podobają.

Mariusz

Posty: 3