picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Strona główna > Firmy w Polsce > Motoryzacja > mercedes v wynajem, polecicie ?

mercedes v wynajem, polecicie ?

mercedes v wynajem, polecicie ?

Chcemy w siedem osób jechać na kilkudniową wycieczkę. Do przejechania jest tysiąc kilometrów i poszukuję jakiegoś busa, który by nam zapewnił komfortowe warunki podróży.

100%UP

Posty: 1

 
Ceny za wynajem takich luksusowych samochodów są zależne do ilości dni. Najtaniej wychodzi, jeśli bierzemy samochód na miesiąc albo i dłużej. Cenniki są zawsze dostępne na stronach takich firm i prosto można to sprawdzić.

bruklin187

Posty: 11

 
Jechałem takim mercedesem do Chorwacji. To była naprawdę sama przyjemność. Do tej pory było to umęczenie, a teraz siedem osób się zapakowało i na spokojnie dojechaliśmy.

edyta123

Posty: 13

 
Znajomy wynajmował busa w Myślenicach od jednej z firm. Nie pamiętam jak to już szło i jakie były warunki, lecz jak się z nim skontaktuje to dam Wam znać.

TomekK

Posty: 3

 
Interesowałem się kiedyś wynajmem busów w Myślenicach i firma była faktycznie bardzo dobrze przygotowana. Posiadali nowe pojazdy mercedes V klasa. Wyposażenie było maksymalne, jakie tylko producent proponuje. Komfort na kółkach w rozsądnej cenie, tak to było.

adam_r

Posty: 6

 
Znajomy wynajmował busa w Myślenicach od jednej z firm. Nie pamiętam jak to już szło i jakie były warunki, ale jak się z nim skontaktuje to dam Wam znać.

TomekK

Posty: 4

 
Podobno wynajmem busów zajmuje się ta firma https://www.andrive.pl. Zainteresowane osoby na pewno sprawdzą ofertę. Zadzwońcie sobie do nich, a wówczas odpowiedzą Wam na wszystkie pytania dotyczące warunków wynajmu.

Radziu

Posty: 8

 
Kupno takiego luksusowego samochodu to wydatek rzędu setek tysięcy złotych. Wynajem to raptem kilkaset złotych za dobę, dlatego to drugie rozwiązanie jest dla nas praktyczniejsze i o wiele bardziej opłacalne. Polecam.

xacti

Posty: 3

 
Kupno takiego luksusowego wozu to wydatek rzędu setek tysięcy zł. Wynajem to raptem kilkaset zł za dobę, wobec tego to drugie rozwiązanie jest dla nas praktyczniejsze i o mnóstwo bardziej opłacalne. Polecam.

Posty: 4

 
Dzisiaj można bez problemów wynająć taki samochód. Klientów nie brakuje, bo wielu z ciekawości chce się takim samochodem przejechać. Koszty są zależne od tego na jak długo chcemy wynajmować samochód. Im dłużej tym cena za dobę jest niższa. Można to sobie sprawdzić.

labuh

Posty: 3