picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przewozy do Niemiec, poszukuję

przewozy do Niemiec, poszukuję

Możecie polecić mi firmę, która oferuje busy do Niemiec pomorskie? Chciałbym, aby jeździli kilka razy w tygodniu, ponieważ mam różne godziny pracy i prawie co tydzień wracam na urlop do Polski.

alidomus

Posty: 1

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

Czarek

Posty: 29

 
Przewozy do Niemiec są inne można jechać z kilku województw. W każdym z nich jest mnóstwo przewoźników, którzy proponują swoje usługi. Może należałoby przejrzeć internet w poszukiwaniu transportu za granicę.

Michaś

Posty: 10

 
Powiem Ci, że ja wybieram przewozy do Niemiec z tej firmy https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi już od wielu lat i nigdy nie było żadnego problemu. Mają bardzo wygodne busy i nie spóźniają się. Odbierają z adresu pod adres, więc bardzo polecam.

Hoteowo24h

Posty: 16

 
Sporo firm proponuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na różnych portalach ogłoszeniowych. ja na nieszczęście Ci nie mogę, bowiem jadę pierwszy raz chyba.

witek55

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze lepsze ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednak jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

Andzia

Posty: 4