picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fronty meblowe, jaka firma ?

fronty meblowe, jaka firma ?

Zastanawiam się czy zmieniać wszystkie meble w kuchni czy może zająć się tylko frontami meblowymi, albowiem to mi taniej wyjdzie. Co mi możecie doradzić?

wieszdo87

Posty: 1

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem usatysfakcjonowany. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, lecz nie było to dużo. Na pewno jest to bardzo opłacalne, dlatego należałoby się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

Motospec

Posty: 22

 
Nie należałoby kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, lecz również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami szybko poradzić.

jpyzio

Posty: 27

 
Wiem, że jest firma zajmująca się meblami na wymiar w Bydgoszczy i wśród klientów mają niezwykle idealne opinie. Postaram się odnaleźć do nich prędko namiary i Wam dam.

namok

Posty: 3

 
Można zamówić gotowe meble, lecz można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Troszkę zachodu z tym jest, lecz można mnóstwo zaoszczędzić. Bez wątpienia przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bowiem wtedy można o dużo prościej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

tigra32

Posty: 7

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o wiele lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, dlatego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

Jarko445

Posty: 5

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko bardzo dobrze przygotowała. Znają się na tym bardzo dobrze. Polecam takich specjalistów, bo są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są bardzo krzywe. Dali sobie radę.

namok

Posty: 13

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, ale również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami szybko poradzić.

miko_poz

Posty: 18

 
Przykładowe meble kuchenne z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=9. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Sewerynus

Posty: 11

 
Nie zamawiałem poprzez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było ciężkie, niemniej jednak sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

izzy86

Posty: 31