picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Strona główna > Elektronika > Kamery Cyfrowe > Przegrywanie vhs na dvd, Gdańsk

Przegrywanie vhs na dvd, Gdańsk

Przegrywanie vhs na dvd, Gdańsk

Witam. zleciłam firmie przegrania mojego filmu z wesela z formatu vhs na dvd i teraz się niezwykle boję żeby nie zniszczyli naszego filmu będącą w końcu pamiątką.

Czy ktoś z was talk robił?

Ticket2Hell

Posty: 31

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Teraz wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Soaps

Posty: 29

 
Dzień dobry. Mając taki problem także poszukiwałem po Internecie. Na szczęście tu można szybko i łatwo rozwiązywać swoje problemy. Osobiście kliknąłem w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl który okazał się właśnie bardzo pomocny.

Polecam dla wszystkich szukających firm zajmujących się przegrywanie filmów z vhs na dvd.

kadajo

Posty: 32

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to rzeczywiście robić niezwykle inteligentnie. Nie można byle komu powierzyć tak ważnych spraw.

LOOKAS1989

Posty: 36

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata wcześniej filmom to bardzo dobry pomysł. Nie wiem tylko czy jest możliwość odtworzenia każdego takiego filmu bo przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień dzisiejszy to już przeżytek.

Bunys

Posty: 26

 
Hej.

Rodzice zawsze są przy nas a gdy my chcemy się im jakoś odwdzięczyć lub choć sprawić małą przyjemność to jest problem. Ja moim zafundowałam wycieczkę do Tunezji w prezencie rocznicowym.

konrad28

Posty: 32

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Dzisiaj wiem iż lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

bmw316

Posty: 25

 
Cześć. No niestety mało kogo stać na tak kosztowne prezenty. Chodzi raczej o prezent nie drogi niemniej jednak niesłychanie oryginalny no sprawiający bliskim zaskoczenie i radość.

saradonin

Posty: 29

 
Witam. To prawda że takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, fotografie nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Szaju

Posty: 24

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy która miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami ludzi na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwyczajne osoby na ogólnie dostępnym forum. Nie mam troszkę zaufania do opinii na stronach firm, boję się iż mnoga one być pisane przez same firmy.

kapishon

Posty: 26