Witamy w naszej społeczności.

Jeszcze więcej informacji.

BEST CONSULTING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

ON TIME SERVICES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

MARKETING GROWTH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Sprzedaż jachtów gdańsk

Strona główna > Sport a turystyka > Kajaki > Sprzedaż jachtów gdańsk

Sprzedaż jachtów gdańsk

07.02.2015 00:10:18 

Witam, szukam możliwości organizacji eventu firmowego na morzu. Przyda się konkurencyjne wynajęcie jachtu.

07.02.2015 01:13:39 

Fajne jest połączenie rejsu turystycznego ze szkoleniem obsługi jachtu motorowego. Przynajmniej człowiek się czegoś nauczy :)

08.02.2015 12:49:44 

Najlepszą imprezę integracyjną na jakiej byłem organizowała firma Aqua Line Service. Ich jacht motorowy jest warty naprawdę ogromne pieniądze i to widać po wejściu na pokład (jakość lepsza niż w hotelu 5 gwiazdek moim zdaniem). Uprawialiśmy narciarstwo wodne, kto chciał, to się opalał. Szef pływał pontonem. Niektórzy moi znajomi nawet na kurs sternika się w tej firmie później zapisali :)

09.02.2015 23:01:08 

Nie polecam pływać jachtem tylko, ale od razu zaplanować różne zabawy wodne. Wtedy wychodzą najlepsze wspomnienia.

10.02.2015 22:34:09 

Obsługa jachtu to jedna z najlepszych form integracji. Ludzie muszą poradzić sobie na dość małej przestrzeni. Akurat w mojej firmie takie zabawy się mocno sprawdziły. Poza tym grupowe wynajęcie jachtu kosztuje zazwyczaj śmieszne pieniądze. Wystarczy poszukać czarteru z opcją negocjacji cen, lekko poza sezonem.

11.02.2015 18:40:16 

Mi się najbardziej czarter jachtów podobał nad morzem, chociaż i Mazury jakością nie odstają, aż tak bardzo, chociaż trochę mniej tam krajobrazów.

12.02.2015 11:51:41 

Pamiętaj, żeby zamówić do jachtu catering. Mam wrażenie, że sporty wodne mocno pobudzają głód :)

Ostatnio dodane posty

Pływanie ma swoje wady i zalety. Wszystko jest dobrze, jeśli jest pogoda, ale jeśli się zepsuje to na takiej małej powierzchni trzeba będzie siedzieć. W Polsce z pogodą jest bardzo różnie, a rezerwując jacht tygodnie czy miesiące przed nie będzie łatwo to wszystko przewidzieć.

My braliśmy motorówkę i to bez uprawnień i byliśmy bardzo zadowoleni. Nie znam się na żeglowaniu, dlatego to nie było dla mnie, ale pływać motorówką wcale nie było tak trudno. Na początek Wam mogę to polecić żeby sprawdzić.

Uważam, iż pływanie jest super aczkolwiek trzeba mieć o tym jakiekolwiek pojęcie, bowiem w przeciwnym razie można stworzyć zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych. Jezioro jest gigantyczne i głębokie i nie ma tutaj miejsca na żarty. Warto, zatem pozyskać trochę podstawowej wiedzy, a wtedy będziemy mogli korzystać z uroków całego jeziora.

© Copyright Maszbiznes.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.