picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

spływy kajakowe nowoczesne kajaki

spływy kajakowe nowoczesne kajaki

Cześć, kto organizuje fajne spływy z dodatkowymi atrakcjami, chociażby ogniskiem na Radomce? Niedługo tam będę, a pomyślałem, że poruszanie się trochę kajakiem nie zaszkodzi :D

Bany07

Posty: 26

 
Polecam trasę Warka-Mniszew. Niecałe 20 km, w spokojnym nurcie, a czas spływu lekko ponad cztery godziny. Nawet kobieta sobie poradzi :)

hmielus

Posty: 22

 
Byłam na spływie po Pilicy, za chyba 30 zł osoba lub nawet mniej przez www.plynkajakiem.pl. Zero nudy, idealne prowadzenie załogi, którą gorąco pozdrawiam, super życzliwość, no a cena bezbłędna, później ognisko, relaks, możliwość noclegu przy rzece :) Super sprawa przynajmniej na jeden dzień i noc :D

kadajo

Posty: 31

 
Pozdrawiam plynkajakiem.pl i polecam, przynajmniej w zakresie spływu po Radomce. Kajaki super lekkie, mocne, wiosła dopasowane idealnie (trwałe, nawet po zderzeniu z kamieniem:)), cena w okolicach 30 zł za spływ. Bezpieczne prowadzenie po szlaku. Ogólnie poziom trudności typowo rekreacyjny.

fill

Posty: 36

 
Spływ kajakowy jest super pod warunkiem, że masz ogarniętego, zaufanego partnera. Jeżeli nigdy nie pływałeś lepiej sobie poćwicz poruszanie kajakiem po płytkiej wodzie, bo później trudno będzie się do grupy dopasować.

ja2210

Posty: 33

 
Oceń koniecznie siłę nurtu i trudność trasy. Im łatwiejsza, tym lepiej. Ja lubię płynąć kajakiem po maksymalnie spokojnej wodzie. Teraz masz najlepszy termin, bo jeszcze tak dużo ludzi się nie wybiera na wakacje, a woda jest już w miarę ciepła :)

pzkpv

Posty: 29

 
Ja się czułam na spływie kajakowym bezpiecznie, kiedy płynął za nami doświadczony pan i pomagał ludziom ze słabszą formą, przeciwstawiać się trudniejszym odcinkom, bo takie jednak występują, niezależnie od trasy, trzeba być skoncentrowanym.

aBBs

Posty: 29

 
Pilica pod względem nurtu jest dość prosta, z Wisłą może być gorzej. Pogadaj z osobami zajmującymi się wynajmem na temat stopnia trudności szlaku. Początkujący nie powinni wypływać na głęboką wodę, bo nawet z kapokiem jest panika, jak ktoś wypadnie z kajaka.

Kalleycle

Posty: 27

 
Wspominam najlepiej spływ kajakowy zorganizowany, z ogniskiem, dobrze dobranymi miejscami postojowymi. Jako facet powiem, że lepiej planować trasę na mniej niż pięć godzin, bo później jest męczarnia, szczególnie przy zmiennym nurcie.

Ticket2Hell

Posty: 30

 
Ceny spływów kształtują się mniej więcej w zakresie 20-50 zł. Im więcej osób się wybiera na spływ, tym koszty niższe, więc lepiej ekipą popływać, a później w bazie noclegowej wypocząć i wrócić kolejnego dnia do punktu zbiórki. U mnie taki format organizacji zawsze się sprawdzał.

Black_Riot 

Posty: 3