Masz biznes ? Podziel się nim !

polo market

30.11.2014 00:10:04 

Cześć, kojarzy ktoś może akcję Multilogika jaką wprowadził Polo Market? Mam zamiar się do nich przejść na mały rekonesans w najbliższym czasie i sobie sprawdzić jak tam ceny. Macie jakieś przecieki? :) co można tanio kupić?

30.11.2014 10:25:44 

No witam. Raczej nie kupowaliśmy do tej pory z mężem w Polo Markecie, ale chyba się przerzucimy i będziemy tu częściej zajeżdżać. Udało się znaleźć najbliższy sklep przez stronę multilogika.pl. Tu masz też wykaz promocji na konkretny okres. Persile mieli ostatnio bardzo tanio za 19,99 zł za 3kg przy zakupie dwóch. Wzięliśmy od razu na zapas 4 paczki :-> Fajna promocja, widać, że przeceniają różne rzeczy nie tylko spożywcze, ale też właśnie chemię, kosmetyki...

02.12.2014 13:59:40 

U mnie zakupami zajmuje się żona, ona wiedziałaby więcej na ten temat, zna wszystkie promocje z wyprzedzeniem...czasami mam wrażenie, że to ona je układa ;)

03.12.2014 23:52:09 

Mnie się podoba w Polo dużo rzeczy, już nie tylko ceny, ale sam rozkład sklepu jest przyjazny dla klienta, nie ma czegoś takiego, że stoi człowiek na człowieku, że trzeba się przeciskać, bo nie ma miejsca, tutaj mają to fajnie pomyślane, te alejki.

04.12.2014 18:23:05 

Jak będę większe zakupy robić przed świętami to wtedy sprawdzę w PM co tam mają ciekawego, póki co trochę ten sklep mam za daleko, żeby tam jeździć specjalnie. Pozdr!

05.12.2014 17:42:46 

Nie wiem, akurat w ogóle nie kojarzę czegoś takiego jak Multilogika. W ogóle telewizji nie oglądam więc może dlatego ;) Nie wiem co się dzieje na świecie :PP

06.12.2014 23:02:51 

Tyle wiem o tej Multilogice, że można kupować więcej za mniej, ale szczegółów to już nie znam niestety. Pewnie na stronie Polo Marketu jest wszystko dokładnie opisane. Pozdrawiam serdecznie zakupowych łowców okazji! ;-)

Ostatnio dodane posty

Wybierając detektywa warto mieć na uwadze doświadczenie agencji i to z jakich metod, sprzętów w trakcie pracy korzystają. Dzięki temu będzie można sobie zapewnić obsługę na wysokim poziomie i wsparcie w prowadzeniu nawet trudnych spraw. Wtedy szczególnie trzeba wiedzieć komu zlecić taką obsługę.

Jak dobrze poszukasz, to faktycznie można się spotkać z ciekawymi sposobami na spędzenie wolnego czasu. Przede wszystkim, sporty wodne to sposób na to, by dobrze wykorzystać pobyt na terenie Mazur. Postawić można na ośrodki, które przygotowują dla gości także sprzęt sportowy do dyspozycji.

Wiele miejsc, gdzie organizowane są noclegi na Mazurach funkcjonuje obecnie na takiej zasadzie, że pojawiają się tam atrakcje, które pozwalają na udany pobyt dla najmłodszych. Dlatego warto sprawdzić jak to wygląda, co będzie przez konkretny ośrodek oferowane, by ten wypoczynek z dziećmi był udany.

© Copyright Maszbiznes.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.