Masz biznes ? Podziel się nim !

profesjonalne urządzenia do mycia samochodów

Strona główna > Firmy w Polsce > Inne biznesy > profesjonalne urządzenia do mycia samochodów

profesjonalne urządzenia do mycia samochodów

01.12.2014 12:10:33 

Witam serdecznie. Mam problem ze znalezieniem naprawdę dobrej jakości pasty do czyszczenia rąk...To musi być coś typowo dla pracowników warsztatu, dobrze chroniące przed wysuszaniem skóry. Co polecacie?

01.12.2014 12:14:20 

Dobrej klasy odkurzacze, czy myjki ciśnieniowe mają w sklepie online Kenochem (www.kenochem.pl). Tutaj kupowałem trochę urządzeń jakoś ze dwa miesiące temu. Teraz mam w planie zainwestować w ich chemię, bo wybór mają wszechstronny. Najbardziej mnie interesują ich produkty do czyszczenia tapicerki, bo niestety te co teraz używam to pozostawiają sporo do życzenia.

02.12.2014 21:39:42 

Powiem Ci, że bardzo ciekawą rzecz jeśli chodzi o pasty do czyszczenia silnie zabrudzonych rąk znalazłem na portalu www.kenochem.pl. Mają tutaj swoją pastę do rąk Keno Pasta, która się nadaje do czyszczenia na sucho. To jest chyba nowość na rynku, bo nigdzie indziej takiej rzeczy nie widziałem. Mamy już w warsztacie od dłuższego czasu i testy przeszła pomyślnie ;) Dobrze usuwa brud, ale przy okazji nie jest szkodliwa dla samej skóry dłoni.

03.12.2014 14:45:25 

Do mycia podwozia, silnika, odtłuszczania to co polecacie? Bo powiem, że poszperałem trochę w necie za takimi środkami i niestety brakuje jakiś opinii na temat ich skuteczności. ;/

04.12.2014 09:57:42 

Dobre ceny i dobre kosmetyki, zwłaszcza te dla myjni – Nano, Cargo i Globo Technology Kenoteka masz na portalu www.kenochem.pl. Ja stąd głównie kupuję i to już ponad rok będzie. Dobra obsługa, szybka wysyłka, można się z nimi dogadać, jakbyś potrzebował się skonsultować itd. Kompetentni ludzie. Mocno siedzą w branży i potrafią doradzić.

05.12.2014 19:57:09 

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z marką Kenochem. Sprzedają kosmetyki i chemię samochodową, ale też do motocyklów, czy rowerów. U nich to zazwyczaj zamawiam rzeczy do mycia wstępnego i zasadniczego. Wydajne płyny, na długo starczają, no i świetnie usuwają zabrudzenia. Na stronie www.kenochem.pl masz ich całą ofertę. Z takich innych kosmetyków, to zwłaszcza woski i osuszacze mógłbym polecić, klienci bardzo chwalą.

06.12.2014 06:14:22 

Mam taki sam problem ze znalezieniem sklepu jak Ty...Pytałem znajomych, pytałem na kilku forach i dalej nie wiem skąd zamawiać, a ponoć kto pyta nie błądzi ;>

07.12.2014 17:06:53 

Miałem jeszcze jakiś czas temu sprawdzonego dostawcę rzeczy dla mojej myjni, ale niestety musieliśmy zakończyć współpracę, bo zaczęli nawalać z terminami dostaw i w ogóle kontakt stawał się coraz bardziej męczący. Nie dawali rady z obsługą zleceń widocznie.

08.12.2014 11:55:40 

Mnie to chodzi po głowie, żeby otworzyć myjnię bezdotykową, ale jeszcze muszę to dokładnie przeliczyć i obmyśleć. Wiem, że teraz modne są mynie z paniami, które myją auta w bikini :) Nie wiem czy ktoś o tym słyszał? Jest to jakiś pomysł, żeby się wyróżniać na tle konkurencji.

Ostatnio dodane posty

Wybierając detektywa warto mieć na uwadze doświadczenie agencji i to z jakich metod, sprzętów w trakcie pracy korzystają. Dzięki temu będzie można sobie zapewnić obsługę na wysokim poziomie i wsparcie w prowadzeniu nawet trudnych spraw. Wtedy szczególnie trzeba wiedzieć komu zlecić taką obsługę.

Jak dobrze poszukasz, to faktycznie można się spotkać z ciekawymi sposobami na spędzenie wolnego czasu. Przede wszystkim, sporty wodne to sposób na to, by dobrze wykorzystać pobyt na terenie Mazur. Postawić można na ośrodki, które przygotowują dla gości także sprzęt sportowy do dyspozycji.

Wiele miejsc, gdzie organizowane są noclegi na Mazurach funkcjonuje obecnie na takiej zasadzie, że pojawiają się tam atrakcje, które pozwalają na udany pobyt dla najmłodszych. Dlatego warto sprawdzić jak to wygląda, co będzie przez konkretny ośrodek oferowane, by ten wypoczynek z dziećmi był udany.

© Copyright Maszbiznes.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.