Masz biznes ? Podziel się nim !

dobre gzymsy elewacyjne

Strona główna > Firmy w Polsce > Inne biznesy > dobre gzymsy elewacyjne

dobre gzymsy elewacyjne

13.11.2014 00:10:33 

Witam. Pracujemy nad odnowieniem starej kamienicy i poszukujemy różnego typu sztukaterii ozdobnej – gzymsy, parapety, opaski, bonie, pilastry..jaki sklep ma duży wybór i dobrą jakość?

13.11.2014 01:34:56 

Moja firma często wykonuje modernizacje starszych, zabytkowych kamienic, ale powiem, że jeszcze ze sztukaterii nie korzystaliśmy nigdy, ale powinny się po zimie posypać takie zlecenia.

14.11.2014 16:29:06 

Nie za bardzo w ogóle się orientuję jak takie rzeczy wyglądają :P także nie będę tutaj doradzał. Pewnie mój brat by wiedział, on jest budowlańcem, robią ocieplenia bloków itd.

15.11.2014 14:51:40 

Niestety nie znam takich sklepów z tego typu dekoracjami. Ja to teraz wykańczam sobie wnętrza w mieszkaniu, więc bardziej jestem oblatany w temacie parkietów drewnianych, farb, czy mebli ;-)

16.11.2014 11:10:38 

Różne można takie listwy dostać. Jedne są takie, że się łamią i łuszczą po krótkim czasie, a inne solidnie się trzymają przez lata. Trzeba dokładnie sprawdzać co się kupuje. Pozdrawiam.

17.11.2014 20:58:06 

Trzeba na pewno zwracać uwagę na skład takich listew, w sensie z jakiego materiału zostały wykonane, czy jest dużo kleju, bo od niego w dużej mierze zależy trwałość. Niestety na rynku nie brakuje dziadostwa.

18.11.2014 19:02:56 

Jestem ciekaw jak wygląda montaż takich listew. Trudne to jest? Czy trzeba fachowca wołać, czy można sobie samemu z tym poradzić? Dodam, że raczej mam dwie lewe ręce ;p

19.11.2014 11:59:03 

Gdzieś widziałem ostatnio opaski do ozdobienia okien w jakimś sklepie, ale wydały mi się one jakoś dziewnie tanie. A ja średnio ufam takim “okazjom cenowym”. Jak coś jest za tanie to też niedobrze ;PP

20.11.2014 23:43:30 

Widzę, że teraz taka sztukateria robi się modna. W sumie rzeczywiście można trochę poszaleć z tą dekoracją, jest sporo możliwości. Ja dość skromnie ozdobiłem sobie dom takimi listwami, nie przesadziłem tak jak niektórzy sąsiedzi w okolicy ;-) Wszystko kupiłem przez portal profilefasadowe.pl i ich rzeczy mogę polecić. Mają rzeczy ze styropianu o podwyższonej gęstości, nie jest to jakaś tandeta jakiej pełno na rynku niestety.

21.11.2014 14:15:22 

Nie wiem nie wiem gdzie takie coś kupisz w dobrej cenie. Trzeba by sprawdzić przynajmniej kilka sklepów i sobie zrobić jakieś porównanie. Powodzenia.

Ostatnio dodane posty

Wybierając detektywa warto mieć na uwadze doświadczenie agencji i to z jakich metod, sprzętów w trakcie pracy korzystają. Dzięki temu będzie można sobie zapewnić obsługę na wysokim poziomie i wsparcie w prowadzeniu nawet trudnych spraw. Wtedy szczególnie trzeba wiedzieć komu zlecić taką obsługę.

Jak dobrze poszukasz, to faktycznie można się spotkać z ciekawymi sposobami na spędzenie wolnego czasu. Przede wszystkim, sporty wodne to sposób na to, by dobrze wykorzystać pobyt na terenie Mazur. Postawić można na ośrodki, które przygotowują dla gości także sprzęt sportowy do dyspozycji.

Wiele miejsc, gdzie organizowane są noclegi na Mazurach funkcjonuje obecnie na takiej zasadzie, że pojawiają się tam atrakcje, które pozwalają na udany pobyt dla najmłodszych. Dlatego warto sprawdzić jak to wygląda, co będzie przez konkretny ośrodek oferowane, by ten wypoczynek z dziećmi był udany.

© Copyright Maszbiznes.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.