Masz biznes ? Podziel się nim !

polećcie jakiegoś dobrego bloga o sprawach finansowych i rozwijaniu kariery zawodowej

Strona główna > Firmy w Polsce > Inne biznesy > polećcie jakiegoś dobrego bloga o sprawach finansowych i rozwijaniu kariery zawodowej

polećcie jakiegoś dobrego bloga o sprawach finansowych i rozwijaniu kariery zawodowej

01.12.2014 12:10:47 

Ostatnio awansowałem na stanowisko team leadera i chcę być dobry w tym co robię. Jak być dobrym liderem grupy, jak sprawić, żeby ludzie za mną poszli? Jak zyskać autorytet? Gdzie na ten temat można poczytać?

01.12.2014 15:52:01 

Hej, w sumie to szukam takich samych porad jak Ty. Trochę sprawdziłem stron w tym dużo blogów i jakoś nigdzie na dłużej nie zabawiłem...mało jest ciekawych i dobrze napisanych artów.

02.12.2014 20:35:50 

Warto poszukać sobie warsztatów motywacyjnych, dużo jest tego typu akcji obecnie do wyboru. Ludzie, którym się udało osiągnąć sukces opowiadają o najważniejszych rzeczach nad którymi warto pracować. Mam zamiar na takie warsztaty się zapisać.

03.12.2014 21:24:19 

Miałem duże problemy, żeby się skupić na pracy przez pewien czas. Inna sprawa, że nie była to robota moich marzeń. Ale bałem się z niej zrezygnować, bo jednak pewna praca w niepewnych czasach. Odwagę zyskałem dopiero po przeczytaniu kilku artykułów na stronie brieftip.pl. Tutaj jest dużo tekstów na temat ludzi, którzy się nie bali zaryzykować i dzięki temu odmienili swoje życie. Warto poczytać.

04.12.2014 09:34:49 

Powiem Ci, że ja to lubię różne filmy motywacyjne oglądać. Nie tylko takie krótkie z jotuba, ale też dobre fabularne. Jest taki film z Willem Smithem, w którym główny bohater walczy o to, żeby zostać maklerem, choć przyjmują tylko 1 osobą na 1000 chętnych, a on sam nie ma nawet gdzie mieszkać, a na wychowaniu ma syna..wzruszające i inspirujące kino.

05.12.2014 21:35:36 

Mam znajomego, który jest trenerem i przeprowadza specjalne szkolenia z treningu personalnego. Z tego co wiem to coraz więcej osób się do niego zapisuje. Może coś takiego byłoby warto odbyć..

06.12.2014 23:54:19 

Na pewno w dzisiejszych czasach nie można spoczywać na laurach. Największe uczucie pychy ludzie zazwyczaj odczuwają na chwilę przed upadkiem ;P także cały czas warto nad sobą pracować, nawet jak już się nam wydaje, że osiągnęliśmy w życiu wszystko. Zawsze warto mieć przed sobą jakiś cel i pielęgnować marzenia. Zawsze.

Ostatnio dodane posty

Wybierając detektywa warto mieć na uwadze doświadczenie agencji i to z jakich metod, sprzętów w trakcie pracy korzystają. Dzięki temu będzie można sobie zapewnić obsługę na wysokim poziomie i wsparcie w prowadzeniu nawet trudnych spraw. Wtedy szczególnie trzeba wiedzieć komu zlecić taką obsługę.

Jak dobrze poszukasz, to faktycznie można się spotkać z ciekawymi sposobami na spędzenie wolnego czasu. Przede wszystkim, sporty wodne to sposób na to, by dobrze wykorzystać pobyt na terenie Mazur. Postawić można na ośrodki, które przygotowują dla gości także sprzęt sportowy do dyspozycji.

Wiele miejsc, gdzie organizowane są noclegi na Mazurach funkcjonuje obecnie na takiej zasadzie, że pojawiają się tam atrakcje, które pozwalają na udany pobyt dla najmłodszych. Dlatego warto sprawdzić jak to wygląda, co będzie przez konkretny ośrodek oferowane, by ten wypoczynek z dziećmi był udany.

© Copyright Maszbiznes.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.