Masz biznes ? Podziel się nim !

chce swoje auto lub zamień na inne - gdzie?

Strona główna > Firmy w Polsce > Inne biznesy > chce swoje auto lub zamień na inne - gdzie?

chce swoje auto lub zamień na inne - gdzie?

05.11.2014 00:10:07 

Hej! Orientujecie się może w dobrych komisach samochodowych w mieście? Gdzie warto podjechać i się trochę porozglądać? ;)) Zależy mi oczywiście na autach bezwypadkowych, nie klepanych itd...Tego złomu niestety stoi pełno na placach;/

05.11.2014 03:42:34 

Z tego co wiem to na Połczyńskiej stoi dużo aut. Mój braciszek tam kupował jakiś czas temu Toyotę Avensis, w rewelacyjnym stanie, po 1 właścicielu tylko, także prawie nówka, ale jednak jako że używany to już cena znacznie niższa niż musiałbym wydać w salonie. Strona tego komisu -autoauto.pl. Mam nadzieję, że coś pomogłem. Pozdro!

06.11.2014 20:27:48 

Będę sprzedawał swojego Daewoo za jakiś czas, ale szczerze, to nie za bardzo wierzę, że jakoś szybko znajdę kupca. Auto ma już 15 lat, więc nówka sztuka to to nie jest, a poza tym każdy wie jaką opinią cieszy się ta marka w Polsce...

07.11.2014 21:00:57 

Sam poluję ostatnio na jakiś wóz. Myślę o czymś małym, oszczędnym, raczej nie w dalsze wyprawy, prędzej do jeżdżenia do pracy i z powrotem...

08.11.2014 22:59:01 

Problem jest żeby dostać zwłaszcza takie bardziej luksusowe marki jak Maserati, czy Lamborgini – nie wiem czy dobrze to piszę ;D No w każdym razie, brakuje takich aut w komisach, a szkoda...

09.11.2014 22:10:44 

Nie podpowiem żadnego komisu niestety...kiedyś jeździłem na giełdę za Warszawę, ale tam też nie za bardzo szło cokolwiek znaleźć w dobrym stanie, raczej takie odpady same.

10.11.2014 15:50:10 

Miałem dużo szczęścia, bo swoje auto to kupiłem od kuzyna. Akurat sprzedawał, ja szukałem wozu i tak się udało fajnie zgrać. Przynajmniej wiem kto wozem jeździł i mniej więcej orientuję się jakie remonty były w nim robione.

Ostatnio dodane posty

Wybierając detektywa warto mieć na uwadze doświadczenie agencji i to z jakich metod, sprzętów w trakcie pracy korzystają. Dzięki temu będzie można sobie zapewnić obsługę na wysokim poziomie i wsparcie w prowadzeniu nawet trudnych spraw. Wtedy szczególnie trzeba wiedzieć komu zlecić taką obsługę.

Jak dobrze poszukasz, to faktycznie można się spotkać z ciekawymi sposobami na spędzenie wolnego czasu. Przede wszystkim, sporty wodne to sposób na to, by dobrze wykorzystać pobyt na terenie Mazur. Postawić można na ośrodki, które przygotowują dla gości także sprzęt sportowy do dyspozycji.

Wiele miejsc, gdzie organizowane są noclegi na Mazurach funkcjonuje obecnie na takiej zasadzie, że pojawiają się tam atrakcje, które pozwalają na udany pobyt dla najmłodszych. Dlatego warto sprawdzić jak to wygląda, co będzie przez konkretny ośrodek oferowane, by ten wypoczynek z dziećmi był udany.

© Copyright Maszbiznes.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.