Masz biznes ? Podziel się nim !

akcja fundacji serduszko info

Strona główna > Firmy w Polsce > Inne biznesy > akcja fundacji serduszko info

akcja fundacji serduszko info

23.07.2014 21:30:42 

Jaka firma może pomóc w rozwoju charytatywnym i sprzedawać, np. książki, albumy traktowane jako cegiełki, chodzi mi o kontakt na Katowice.

27.08.2014 20:38:36 

Akcje cegiełkowe są fajne, bo masz jakąś rzecz, z której zysk idzie do określonej fundacji. Sprawdź lepiej czy fundacja przedstawiana przez firmę kierującą akcją w ogóle istnieje. To prawdopodobnie najważniejsza kwestia.

28.08.2014 09:11:26 

Moim zdaniem więcej wydawnictw książkowych powinno współpracować z firmami specjalizującymi się w organizacji akcji typu cegiełka dla fundacji. Ludzie wtedy chętniej kupują książki, a poza tym jest realna pomoc.

29.08.2014 13:11:27 

Jak ktoś ci proponuje zakup cegiełki i mówi o jakiejś fundacji to zadzwoń do niej i zapytaj, czy faktycznie współpracują z taką firmą. W takim wypadku nigdy nie stracisz pieniędzy.

30.08.2014 17:03:14 

Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym w euro-book.com.pl. Zawsze kupuję tam książki na prezent, bo wiem, że przekazują zysk fundacji Serduszko, która pomaga dzieciakom w potrzebie.

31.08.2014 19:39:36 

Szkoda, że w Polsce akcje cegiełkowe, pomagające fundacjom są mało popularne. W Europie to teraz standard i wiele biznesów łączy aspekt komercyjny z charytatywnym. To klasyczna społeczna odpowiedzialność.

02.09.2014 09:08:25 

Warto sobie wzajemnie pomagać i ja kiedy mam tylko okazję to kupuję cegiełki, czy to w postaci książek czy albumów. Zawsze można oddać je w prezencie, a wiem, że wiele osób, szczególnie dzieci w Katowicach potrzebuje pomocy.

23.11.2014 08:06:42 

Dostałam jakiś czas temu telefon od firmy euro-book.com.pl i kupiłam o dziwo legendy swojemu dziecku :) Pani zapewniała mnie, że wysyłka jest w cenie, a i fundacji Serduszko przekazują cegiełkę, więc uznałam to za dobrą nowinę. Firma uczciwa, wszystko zgodnie z założeniami.

Ostatnio dodane posty

Wybierając detektywa warto mieć na uwadze doświadczenie agencji i to z jakich metod, sprzętów w trakcie pracy korzystają. Dzięki temu będzie można sobie zapewnić obsługę na wysokim poziomie i wsparcie w prowadzeniu nawet trudnych spraw. Wtedy szczególnie trzeba wiedzieć komu zlecić taką obsługę.

Jak dobrze poszukasz, to faktycznie można się spotkać z ciekawymi sposobami na spędzenie wolnego czasu. Przede wszystkim, sporty wodne to sposób na to, by dobrze wykorzystać pobyt na terenie Mazur. Postawić można na ośrodki, które przygotowują dla gości także sprzęt sportowy do dyspozycji.

Wiele miejsc, gdzie organizowane są noclegi na Mazurach funkcjonuje obecnie na takiej zasadzie, że pojawiają się tam atrakcje, które pozwalają na udany pobyt dla najmłodszych. Dlatego warto sprawdzić jak to wygląda, co będzie przez konkretny ośrodek oferowane, by ten wypoczynek z dziećmi był udany.

© Copyright Maszbiznes.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.