picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dobry dostawca ryb

dobry dostawca ryb

Hej, jeśli jest tutaj ktoś kto prowadzi restaurację, w której serwuje się duże ilości ryb to może podzieli się swoimi informacjami na temat dostawców? Zależy mi na kimś kto ewentualnie będzie w stanie coś sensownego pod tym kątem zaproponować. Ogólnie chcemy w dużej mierze postawić właśnie na świeże ryby i różne dania oparte o ryby więc jeśli możecie coś w tym względzie polecić, podpowiedzieć to dajcie znać.

Marioleczka

Posty: 1

 
Z tego co wiem to jeśli chodzi o ryby, które obecnie się pojawiają to powoli ten rynek świeżych ryb się u nas rozwija i powoli pojawia się tych propozycji coraz więcej, niektóre firmy z tego co wiem to właśnie w rybach świeżych się specjalizują, mają pod tym kątem przygotowywaną specjalnie ofertę więc można będzie coś tam sensownego dla siebie wybrać i chyba z nimi warto nawiązać współpracę.

Kruk

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o dostępne świeże ryby to brakuje takich firm, które w tej branży działają na odpowiednim poziomie i tutaj faktycznie trzeba sporo czasu poświęcić, by coś tam sensownego dla siebie wybrać. Jeśli chcesz na świeże produkty postawić to na pewno warto trochę czasu na poszukiwania dostawców poświęcić.

syrena88

Posty: 11

 
Szukaj dla siebie firmy, która ma stałe dostawy świeżych ryb. Jeśli chodzi o restauracje to jednak musisz mieć kogoś kto tą ofertę będzie miał faktycznie na dobrym poziomie, będzie przemyślana, odpowiednio zaplanowana a ryby będą właściwie chłodzone.

Ptaszyna

Posty: 8

 
Z mojej strony polecam zdecydowanie ofertę takich firm, które mają kompleksową obsługę i nie tylko sprzedają ryby, ale organizują we własnym zakresie także transport i faktycznie można liczyć na to, że ta ich usługa będzie faktycznie na dobrym poziomie. Najlepiej jeśli wybrana firma będzie miała kompleksową opiekę nad towarem, którym będzie handlować.

lelitos

Posty: 3

 
W przypadku, gdy będziesz chciał mieć faktycznie egzotyczne ryb z różnych regionów świata to bardzo ważne będzie znalezienie dobrego dostawcy, który ma również swój transport i będzie w stanie zagwarantować między innymi odpowiednie chłodzenie dla takich ryb, bo to ostatecznie będzie miało kluczowe znaczenie jeśli chodzi o zachowanie świeżości.

Kitas

Posty: 15

 
Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu w polskich restauracjach faktycznie tych świeżych ryb pojawia się coraz więcej. Jak coś pod tym kątem będziesz dla siebie szukał to faktycznie trzeba mieć firmę, która się w tym specjalizuje i faktycznie będzie można liczyć na to, że przygotowana oferta będzie z gwarancją świeżości i właściwego schłodzenia ryb.

aLIMER56

Posty: 23

 
My w restauracji poszerzyliśmy obecnie ilość potraw z ryb i tutaj współpracujemy z https://asthon.pl/. Firma ma świetną bazę produktów zarówno świeżych jak i mrożonych więc będzie można na spokojnie coś dla siebie wybrać. Poza tym jeśli chodzi o jakość tych produktów to faktycznie stoją na wysokim poziomie, bez obaw można decydować się na zamówienie od nich.

23_olimp

Posty: 12

 
W tym momencie jeśli chodzi o produkty świeże to rynek powoli się rozwija i także w Polsce ryby świeże wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Więc ja u siebie coś tam w sklepie wprowadziłem, ale potwierdzam, że jeśli chodzi o takie produkty trzeba także trochę czasu poświęcić na poszukiwanie dostawcy, który takie świeże ryby będzie w stanie zagwarantować.

FalaSmiechu

Posty: 4

 
Nadal jeśli chodzi o ryby ogólnie podstawą są produkty mrożone i jeśli chcesz mieć dostęp do świeżych produktów to musisz faktycznie dobrze poszukać takich dostawców, którzy będą mieli takie ryby w sprzedaży, będą gwarantowali również ich odpowiednie zabezpieczenie przed ewentualnym zepsuciem.

Klakier

Posty: 3