picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fotografia ślubna Głogów, kogo polecicie ?

fotografia ślubna Głogów, kogo polecicie ?

Sprzedaje mieszkanie i chce zamówić fotografię wnętrz w Zielonej Górze, jaka będzie wykonana poprzez kogoś, kto się na tym rzeczywiście niezwykle dobrze zna. Czekam na propozycje.

wieszdo87

Posty: 1

 
U nas był fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek bardzo dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, niemniej jednak wie również jak ustawić młodych, aby ich fotografie były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bowiem przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Yuri20

Posty: 5

 
Gusta są niesłychanie inne, wobec tego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na przepiękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

beata77

Posty: 5

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

Wielki Duch

Posty: 27

 
Mnie niezmiernie podoba się fotografia wnętrz w Zielonej Górze wykonana poprzez http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/fotografia-wnetrz. Mieszkanie sprzedało się niezmiernie prędko, a ja byłem niezmiernie zadowolony z usług. Nie wyszło mi to drogi i opłacało się niezmiernie, zatem jeśli chcecie zrobić wnętrza w doświadczony sposób to zgłoście się do tego człowieka, a na pewno Wam pomoże.

Yuri20

Posty: 3

 
Dzisiaj zdjęcia są drogie. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie powinno to nikogo dziwić. Można zrobić sobie film z tego wydarzenia, ale zdjęcia są takim dopełnieniem, dlatego warto je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z jakich będziemy bardzo zadowoleni.

Marioleczka

Posty: 19