picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jaka jest różnica między papierosem a e-papierosem?

Jaka jest różnica między papierosem a e-papierosem?

Hej.

Żona prosiła mnie, abym pomyślał m oszczędnościach, jeśli chodzi o mój nałóg. Mi do głowy przyszły e-papierosy. Warto się zainteresować?
Cześć. Możecie powiedzieć mi, ile potrafią kosztować e-papierosy oraz łączny koszt ich użytkowania? Będę wdzięczny za szczegóły, które może pomogą mi rozstać się ze zwykłymi papierosami.

czystowe

Posty: 25

 
Witam.

Jeśli chodzi o e-papierosy to ja swoją przygodę z tą grupą produktów rozpocząłem korzystać ze sklepu http://www.palimy.com, w którym zrealizowałem swoje pierwsze zakupy. W sumie od dawna nic się nie zmieniło, bo nadal to robię.

Cieszą mnie przede wszystkim duże oszczędności, jakie udało się wygenerować.

bmw316

Posty: 25

 
Cześć.

Zastanawiające były dla mnie e-papierosy, które coraz częściej zacząłem spotykać na ulicach mojego miasta. Sam postanowiłem spróbować i nie rozczarowałem się, bo to całkiem fajna sprawa. Poza tym takie hobby czy też nałóg (każdy różnie to nazywa) nie okazuje się zbyt kosztowne.

wolnomuur

Posty: 23

 
Hejka. Ratunkiem od papierosów miały być dla mnie papierosy elektroniczne, które miały mnie „wyprowadzić z nałogu”. Muszę przyznać, że częściowo się to udało, ponieważ nie palę już teraz zwykłych papierosów. Żona od razu dostrzegła różnicę, bowiem mówi, że moje ubrania nie śmierdzą, o czym przekonałem się także sam dzięki brakowi dymu.

Ptaszyna

Posty: 30

 
Cześć.

Papierosy elektroniczne coraz śmielej wchodzą na rynek, bo zauważyłem, że powstaje całkiem spore grono stoisk, które trudnią się sprzedażą właśnie takich produktów. W sumie w grupie znajomych znalazłoby się także kilka osób, które zamieniły zwykłe papierosy na takie, elektroniczne rozwiązanie.

Z pewnością to oszczędność, ale czy jest lepsze dla naszego zdrowia?

Dragon

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Zastanawiałem się nad tym, co niesie za sobą zakup e-papierosa. Zrealizowałem ten zakup i wtedy przekonałem się, że to przede wszystkim wygoda, bo z takiego produktu można korzystać dosłownie wszędzie.

Jego zaletą jest fakt, iż nie wytwarza dymu, a zarazem unikamy całego mnóstwa szkodliwych substancji. Ponadto wykluczona jest możliwość zaśnięcia z odpalonym papierosem i nie czynimy innych biernymi palaczami.

Różyczka

Posty: 22

 
Witam serdecznie. Dużo czytałem o tym, co pozytywnego związanego jest z papierosami elektronicznymi. W rzeczywistości w gigantycznym stopniu do korzystania z takiego produktu przekonuje mnie sama estetyka. Nie będzie czuć ode mnie zapachu papierosów, a palił będę mógł wszędzie.

Wariat

Posty: 33

 
Witam serdecznie. Dużo czytałem o tym, co pozytywnego związanego jest z papierosami elektronicznymi. W rzeczywistości w dużym stopniu do korzystania z takiego produktu przekonuje mnie sama estetyka. Nie będzie czuć ode mnie zapachu papierosów, a palił będę mógł wszędzie.

Posty: 3