Witamy w naszej społeczności.

Jeszcze więcej informacji.

BEST CONSULTING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

ON TIME SERVICES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

MARKETING GROWTH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

szukam targów ślubnych

Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Dekoracje weselne > szukam targów ślubnych

szukam targów ślubnych

27.10.2015 00:10:22 

Możecie napisać swoje spostrzeżenia na temat Małopolskich Targów Ślubnych, które odbędą się 7-8 listopada w Krakowie? Z góry dziękuję za Wasze opinie, jakieś info.

27.10.2015 16:21:28 

To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

28.10.2015 15:11:49 

A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

29.10.2015 16:10:38 

Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

30.10.2015 11:41:25 

Regularnie chadzam na takie targi, ponieważ jestem fotografem ślubnym. No i z tego co widzę, to wszyscy są zadowoleni, zresztą zazwyczaj takie targi są darmowe albo tanie, więc nie ma ryzyka.

31.10.2015 23:59:15 

Rok temu właśnie byłem na tych targach, no i muszę powiedzieć, że wybór ofert był tak wielki, że prawie mnie głowa rozbolała. Ciężko było się zdecydować, ale koniec końców znalazłem na targach nawet fryzjerkę. Było warto! No i koszt to tylko 15 zł.

01.11.2015 22:03:54 

Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

Ostatnio dodane posty

Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 pln. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, że zdecydowaliśmy się na nieco niezwyklej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było należałoby :)))

Wydaje mi się, iż DJ na wesele to niezmiernie dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Jestem zaspokojony z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

© Copyright Maszbiznes.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.