Witamy w naszej społeczności.

Jeszcze więcej informacji.

BEST CONSULTING

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

ON TIME SERVICES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

MARKETING GROWTH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Gdzie kupić suknie ślubne

Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Dekoracje weselne > Gdzie kupić suknie ślubne

Gdzie kupić suknie ślubne

15.04.2016 00:32:57 

Dobra marka szyjąca suknie ślubne – jaka? Powiem tak – zależy mi na czymś prestiżowym, niebanalnym, ale z drugiej strony liczą się też koszty. I tak przed nami sporo wydatków w związku z weselem, więc fajnie jakby suknia nie kosztowała 10 tyś..:)

15.04.2016 19:20:22 

Szeroki wybór sukien jest w salonie Elizabeth Passion w Krakowie na Długiej. Trochę już salonów zwiedziłam w poszukiwaniu tej jedynej, swojej, wyśnionej sukni, ale dopiero tutaj byli mi w stanie rzeczywiście zaprezentować co najmniej kilka modeli odpowiadających moim preferencjom, z których mogłam wybrać tę – naj. Salon jest elegancki, obsługa profesjonalna, pani dokładnie wiedziała na co zwrócić uwagę dobierając suknię na moją figurę.

16.04.2016 20:34:53 

Ja bym chciała pójść w suknię mniej banalną, mniej klasyczną, może coś w odcieniu złotym. Co myślicie o takiej kolorystyce? Dobrze to będzie wyglądać?

17.04.2016 15:55:13 

Ech, aż sobie przypomniałam jak to u mnie wyglądało jak szukałam kreacji ;) Oczywiście jak to w moim wypadku wszystko było na ostatnią chwilę. I tak mam szczęście, że moja figura jest całkiem proporcjonalna, więc nie było trudno znaleźć fason na ostatni moment, ale stresu było sporo.

18.04.2016 18:47:11 

Jest w Krakowie na św. Gertrudy taki salon z sukniami ślubnymi jak Elizabeth Passion (elizabethpassion.com). Warto do nich podjechać. Suknie są z porządnej jakości materiału, w różnych przedziałach cenowych. Ja za swoją dałam niecałe 4 tys. Dokładnie uszyta, bez niedoróbek krawieckich, które niestety się zdarzają. Jak mi koleżanka pokazywała suknię, którą jej krawcowa oddała to ręce opadają...pełno nitek wystających, szew na wierzchu, jakaś masakra. Tutaj nie miałam z tym problemów.

19.04.2016 07:48:23 

W przypadku sukni to na pewno warto kupować w salonie, przymierzyć, a najlepiej zlecić na miarę uszycie. Nigdy w życiu bym internetowo nie zamawiała bez przymiarki, a wiem, że niektóre tak robią jeśli jest jakaś promocyjna cena itp.

20.04.2016 07:13:34 

Sporo teraz fajnie prowadzonych, markowych salonów powstało. Można liczyć na profesjonalną obsługę, a pamiętam jak jeszcze parę – paręnaście lat temu rynek tego typu mody był bardzo skromny i trzeba było się dużo bardziej natrudzić, żeby coś dla siebie dobrać.

Ostatnio dodane posty

Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 pln. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, że zdecydowaliśmy się na nieco niezwyklej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było należałoby :)))

Wydaje mi się, iż DJ na wesele to niezmiernie dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

Jestem zaspokojony z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

© Copyright Maszbiznes.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.