picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kto organizuje szkolenia i konferencje

kto organizuje szkolenia i konferencje

Szukam firmy eventowej, która może zorganizować dla firmy jakąś imprezę promocyjną tematycznie nawiązującą do prowadzonej działalności. Jak macie coś sprawdzonego co ewentualnie możecie polecić to dajcie znać. Potrzebuje kogoś z dobrym pomysłem, kto ma jakieś doświadczenie w organizowaniu takich imprez.

Eksperttt45

Posty: 4

 
W dużych miastach organizowanie szkoleń czy konferencji to już powszechność więc właściwie jeśli chodzi o takie propozycje to nie brakuje agencji, które wyspecjalizowały się w takich eventach więc myślę, że pod tym kątem coś tam sensownego będziesz w stanie dla siebie wybrać.

xacax

Posty: 7

 
Na pewno jeśli już chcesz iść w kierunku jakieś promocyjnej imprezy to staraj się poszukać jakieś oferty dopasowanej do Twojej firmy. Teoretycznie sporo tych różnych propozycji można obecnie spotkać, jeśli jednak chcesz coś wyjątkowego dla swojej firmy stworzyć to warto będzie takiej dopasowanej oferty poszukać takiej oferty, gdzie faktycznie będzie ona do specyfiki danej firmy dopasowana.

Wariat

Posty: 41

 
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z agencją Power (www.agencjapower.pl). Jeśli chodzi o imprezy firmowe to można liczyć na nich. Wiele ciekawych pomysłów, dzięki czemu faktycznie można przygotować udaną firmową imprezę.

martin888

Posty: 15

 
Oferta agencji Power z Warszawy będzie dobrą opcją jeśli chodzi o organizację szkoleń czy konferencji. Firma ma duże doświadczenie także jeśli chodzi o organizacje dużych imprez więc faktycznie można na nich liczyć pod tym kątem. Dużo pomysłów na takie imprezy więc coś faktycznie ciekawego będzie można przygotować.

onja45

Posty: 5

 
Przy imprezie integracyjnej kluczowa będzie przede wszystkim opcja przygotowania imprezy w taki sposób, by wszyscy się na takiej imprezie dobrze bawili więc na pewno będzie warto się czymś wyróżnić, szukać jakiegoś nietypowego pomysłu np. impreza tematyczna.

info@pracazekonomii.pl

Posty: 10