picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

dostawcy ram aluminiowych, ramek led

dostawcy ram aluminiowych, ramek led

Witam serdecznie. Szukam sklepu online z ramami aluminiowymi do plakatów i innych tego typu większych szyldów? Gdzie mają porządne odporne na uszkodzenia i warunki produkty a nie jakieś tanie made in China?

21gregorek

Posty: 8

 
Na pewno problem zaczyna się pojawiać gdy ktoś potrzebuje ramy o trochę mniej standardowym wymiarze, czy w ogóle kształcie. Tych kwadratowych to jest sporo, ale spróbuj znaleźć ramkę w formie elipsy. TO już nie takie łatwe.

Saagerrak

Posty: 10

 
JA wolę za ramę zapłacić więcej ale mieć pewność że jest to prawdziwe aluminium a nie jakaś słabizna podrabiana. Niestety ale mam wrażenie że w sprzedaży więcej jest produktów z tej drugiej kategorii.

Mamuśka

Posty: 6

 
Myślę, że bardzo fajną opcją są wszelkie reklamy z podświetleniem. Może faktycznie po zmroku zbyt dużo ludzi po miastach już nie chodzi/nie jeździ ale mimo wszystko takie reklamy są bardzo efektowne od razu przykuwają wzrok.

Kitas 

Posty: 6

 
Wiesz co w temacie szeroko pojętej komunikacji wizualnej to najlepiej sobie przejrzeć produkty które ma sklep online na https://spectrum-displays.pl. Dają dwa lata gwarancji na swoje systemy, nie sprzedają plastikowych dziadowskich rzeczy które się po miesiącu rozpadną, ale eleganckie ramy i inne ekspozytory jak choćby potykacze które rzeczywiście będą działać latami.

Emilios45

Posty: 21

 
Zawsze warto podpytać sprzedawcę co to w ogóle jest za materiał z którego rama czy inny stojak są zrobione. Jeśli aluminium na przykład – to skąd? Czy to polskie tworzywo, czy z importu itp.

francuzik

Posty: 11

 
Ja bym chętnie zainwestował w jakiś podświetlany system do prezentacji plakatu z informacją o moim salonie fryzjerskim. Jednak taka podświetlana reklama ma ten plus że działa 24h, a w nocy to naprawdę efektownie wygląda i przykuwa uwagę.

Phylu

Posty: 6

 
Heh, wszelkie systemy do prezentacji materiałów reklamowych które mają wbudowane własne podświetlenie to fajna rzecz ale raczej na sezon zimowy, kiedy to już o 16 – tej robi się ciemno. Latem kiedy dopiero o 21 robi się ciemno to już nie wiem na ile podświetlenie ma sens.

zenek15

Posty: 12

 
Hej, z tymi ramkami pod plakaty i inne grafiki to teraz jest wybór ogromny, ciężko się na coś konkretnego zdecydować powiem szczerze. Cenowo też widzę że są duże rozbieżności, jakby jedne były ze złota zrobione a drugie z papieru. Rozstrzał spory.

johncena67

Posty: 27