picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Profesjonalne standy reklamowe są nam potrzebne. Z kim macie dobre doświadczenia jeśli chodzi o projekt wizualizację i samo wykonanie takich stojaków? Cena jest drugorzędna, bardziej nam zależy na dobrej nośności, stabilności i co za tym idzie trwałości standów.

bydlus

Posty: 9

 
Nie wiem kto fajnie coś takiego wyprodukuje, żeby to było ustawne i jednocześnie estetyczne i praktyczne. Sami szukamy od niedawna producenta takich stojaków to powiem, że jest trochę problem.

Boberkowy

Posty: 8

 
Kartony są bardzo praktycznym rozwiązaniem, dość często u nas w sklepie marki swoje stojaki ustawiają. Ale kto produkuje im te standy to już nie mam bladego...Pewnie jakieś firmy poligraficzne jak znam życie.

Kitas

Posty: 13

 
Mam dobre zdanie o ludziach z Oficyny97 (o nich mi chodzi dokładnie -oficyna97.pl ). Szybka realizacja zamówień, pełen zakres usług, czyli od projektu przez prototyp po całą produkcję. Nie ma problemów żeby się do nich dodzwonić, potrafią wytłumaczyć jak taki stojak będzie rzeczywiście wyglądał już po wykonaniu. Formaty mają różne można u nich w zasadzie każdy typ standu zamówić, nieważne co chce się eksponować potem na nim.

Marioleczka

Posty: 17

 
Kiedyś to bym wiedział kogo polecić do produkcji takich standów, ale teraz już jestem trochę poza – branżą, że tak powiem. Myślę że jakościowo to się na pewno poprawiło, ale nie wiem też czy ceny za takie standy nie poszły w ostatnim czasie do góry.

Robuś

Posty: 12

 
Ostatnie standy jakie zamawialiśmy dla kampania dla firmy oferującej suplementy diety nie wyszły za dobrze...Ogólnie nie trafiliśmy co do wykonawcy, zrobił nam projekt który może by się sprawdził za komuny ale nie w XXI wieku...także szukamy kogoś innego aktualnie.

lechita665

Posty: 18