picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Potrzebny mi jest namiar na firmę specjalizującą się w projektowaniu i produkcji stojaków reklamowych. Kogoś znacie – polecacie? Głównie to miałyby być stojaki na słodycze, lekkie rzeczy, nic masywnego.

Kitas

Posty: 2

 
Drogi jest taki stojak kartonowy? Jakiego rodzaju to mogą być koszty? Rozumiem że raczej nikt mi pojedynczej sztuki nie wyprodukuje więc trzeba by kupić od razu kilka-kilkanaście,tak?

propek1

Posty: 11

 
Żona u siebie w salonie fryzjerskim chciałaby nawiązać współpracę z jakąś marką kosmetyków i ich próbki kosmetyków na standach właśnie prezentować...zobaczymy co z tego wyjdzie.

warter88

Posty: 15

 
Moim zdaniem dobry ekspozytor powinien przede wszystkim nie przyćmiewać samych produktów które eksponuje, a czasami te stojaki to dla mnie przerost formy nad treścią.

Lupusx

Posty: 8

 
Ciekaw jestem jak takie kartonowe ekspozytory sobie radzą z obciążeniem bo często widzę że towaru w takie stojaki naładowane jest z górką...muszą być naprawdę mocne żeby to utrzymać i się nie połamać.

benia

Posty: 8

 
Jeszcze nigdy takich stojaków nie zamawialiśmy ale pewnie przyjdzie taki czas że trzeba będzie nad taką dodatkową ekspozycją pomyśleć.

Sebo

Posty: 18

 
Kiedyś szukałam ekspozytora na okulary słoneczne jak handlowałam takimi rzeczami latem nad morzem, ale ostatecznie skończyło się na tym że odkupiłam używany od znajomej i nawet trochę mi posłużył.

jaserek5

Posty: 9

 
Nie znam firm które zajmują się produkcją tego typu materiał, nigdy też czegoś takiego do żadnej kampanii reklamowej nie wykorzystywaliśmy choć wiem że jest to popularna metoda żeby dotrzeć do klienta.

hubercik67

Posty: 11

 
nie poradzę z tymi standami nie mam bladego pojecia kto by coś takiego zaprojektował i wyprodukował na dobrym poziomie.

Funtus009

Posty: 20

 
Bardzo ładne nowoczesne standy reklamowe produkuje Oficyna ze strony http://oficyna97.pl. Ja bym ich podpowiadał. Dbają o design ale też sam karton jest wysokogatunkowy radzi sobie z obciążeniem. Kupujemy u nich głównie takie stojaki na kosmetyki – szminki, lakiery do paznokcie, tego typu drobne rzeczy.

wacek56

Posty: 15