picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

reklama usług medycznych, która firma ?

reklama usług medycznych, która firma ?

Witam serdecznie. Mieliście kiedykolwiek do czynienia z przedsiębiorstwem, jakie funkcjonuje jako agencja marketingu medycznego? Dajcie znać.

zimek123456

Posty: 6

 
Przeglądając poszczególne strony internetowe zauważyłem, że coraz większą popularnością raduje się reklama usług medycznych. Sami wkrótce zamierzamy w nią zainwestować, bowiem posiadamy z żoną wspólny gabinet :)

francuzik

Posty: 11

 
Zwróćcie uwagę wyłącznie na miejsca, w których obrębie reklama wyrobów medycznych będzie trafiła do preferowanej przez Was grupy docelowej. Znaczenie ma między innymi fakt, w jakich przypadkach wsparcie stanowią konkretne wyroby medyczne. Warto o tym pamiętać.

WF2015

Posty: 9

 
Nie wydaje mi się, aby marketing usług medycznych kosztował ponadprzeciętnie dużo. Porównajcie najpierw oferty poszczególnych agencji. To kluczowe.

Kitas

Posty: 11

 
Gdy w rachubę wchodzi marketing usług medycznych powinniście zwrócić szczególną uwagę na tą agencję: www.mediamedic.pl. Polecam ich bez wahania!

gruszk56

Posty: 7

 
W moim wypadku promocja gabinetu stomatologicznego ogranicza się do wykupionej reklamy w obrębie jedynego, a więc siłą rzeczy najpopularniejszego lokalnego portalu internetowego. Wydaje mi się, że w swoim mieście nie mogę zrobić nic więcej w tym zakresie.

duduś33

Posty: 20

 
Pewnie dużo z Was zastanawiało się, jak powinna wyglądać profesjonalna reklama gabinetu lekarskiego. Gdy nie macie doświadczenia - zaufajcie profesjonalistom.

Strzała

Posty: 21

 
Sam już nie wiem, jaką formą reklamy produktów leczniczych powinienem się zainteresować. Wygląda na to, że podejmę kontakt z agencją, która się w tym specjalizuje.

TomekK

Posty: 6