picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ekspozytory reklamowe

ekspozytory reklamowe

Mam małą markę, która specjalizuje się w produkcji słodyczy. Chciałby przekazywać sklepom nieodpłatnie jakieś materiały reklamowe, które wspierałyby sprzedaż mojego asortymentu? Co polecacie?

benia

Posty: 3

 
Przede wszystkim powiedz, z czym jest ten sklep, bo inaczej eksponuje się tanie zabawki, a inaczej będzie to miało miejsce w przypadku na przykład drogiej złotej biżuterii. Wszystko zależy od asortymentu, od miejsca, od klientów. Nie da się tak znaleźć rozwiązania dobrego w każdym przypadku.

Marioleczka

Posty: 17

 
Polecam zamówić na stronie oficyna97.pl standy kartonowe. Oni ci zaprojektują taki stand od podstaw z twoim własnym logo, zdjęciami, a potem wyprodukują tyle, ile będziesz chciała. Możesz sobie zabudować takimi stojakami cały sklep.

Emilios45

Posty: 21

 
Trudno doradzić, bo kiedy nie ma pieniędzy na takie podstawowy start, to nie wiem, jakim cudem chcesz w ogóle założyć i rozwinąć sklep. No niestety, gdyby to było takie proste, to każdy miałby swoją własną działalność, a to właśnie polega na tym, że mają tylko ci, których stać na uruchomienie.

Lupusx 

Posty: 9

 
Takich firm masz od groma, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i znaleźć tych z pierwszej pozycji. Jak się dobrze pozycjonują, to znaczy, że dobrze zarabiają, a to oznacza też, że mają klientów, więc robią dobrze.

amrmas22

Posty: 7

 
Na pewno jakaś reklama by się przydała, może takie potykacz, który można sobie postawić przed sklepem, tylko coś naprawdę ładnego, a nie takie kiczowate, jak w większości przypadków.

woo_oow

Posty: 3

 
Rozwiązanie jest wiele. Począwszy od materiałów pos, przez jakiś plakaty, a nawet jakieś dodatkowe zdrapki czy naklejki do zbierania. Tutaj wszystko jest zależne od tego, ile pieniędzy możesz wydać.

syrena88

Posty: 19

 
Co to znaczy niewielki nakład? W jednym przypadku będzie to 10 sztuk, w innym kilkadziesiąt. Każda firma ma jakieś inne minimalne progi zamówień, więc trudno polecić coś tak bez konkretów.

Worms

Posty: 12

 
Na meblach nie radziłabym oszczędzać, jeśli chcesz prowadzić ten sklep dłużej niż rok. Wielu ludzi myśli, że wystarczy założyć firmę najtańszym kosztem, a ludzie będą walić drzwiami i oknami. To tak niestety nie działa.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Chyba nie ma innego rozwiązania niż po prostu na meblach. Ja widuję różne pomysły w sklepach, ale prawda jest taka, że im bardziej wymyślne jest rozwiązanie, w tym gorzej to wychodzi.

Buła

Posty: 14