picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

polubienia facebook

polubienia facebook

Witam! Followersi na instagrama są mi potrzebni, u kogo można kupić realnych obserwujących a nie jakieś fejkowe konta? Jeśli macie namiar na kogoś dobrego sprawdzonego to piszcie. Pozdrawiam!

batmann

Posty: 4

 
Znam firmy które kupują lajki to jest jak najbardziej sprawa na porzadku dziennym. Tylko że większość marek robi to dyskretnie , tak żeby się nie rzucało w oczy, delikatnie pompują sobie liczniki a nie jakoś skokowo.

edyta123

Posty: 9

 
Ze wszystkim trzeba mieć umiar, z kupowaniem lików też, ale nie wszyscy o tym pamiętają. Jak widzę profile które dopiero co się pojawiły na FB a już mają sto tysięcy obserwujących no to sorry. Ale dziecko by poznało, że to jakaś bujda na resorach.

pawel253

Posty: 13

 
Ciekawe ile kosztują takie dobrej jakości polubienia...bo to że można kupić jakieś lipne od fałszywych kont, które z daleka widać że są kupione to wiadomo i one dużo nie kosztują, ale ciekawe jak to jest z tymi realnymi, wartościowymi. Ktoś coś?

Warszawiak

Posty: 9

 
W social mediach trzeba istnieć jeśli prowadzi się firmę, to już nie te czasy że wystarcza strona internetowa obsługa maila i więcej w internetach działać nie trzeba. Teraz trzeba być obecnym na wielu frontach internetowej ofensywy ;) Konkurencja nie próżnuje w żadnej branży.

Złoty

Posty: 30

 
Znajomy mówił, że się zastanawia nad kupieniem trochę polubień na fb i na insta, ma tam swoje profile i chciałby je wypromować trochę na szerszym forum. Myślicie, że to dobry pomysł? Nie lepiej jednak doczekać się własnych fanów zamiast ich kupować?

piehoot

Posty: 27

 
Jeszcze nigdy polubień nie kupowałem ale chyba wezmę trochę dla swojego fanpejżdża bo jednak od lajków tak naprawdę wszystko zależy. Oczywiście wazne są też interakcji ale żeby one mogły istnieć to sam profil musi być wcześniej zalajkowany odpowiednio.

Buła

Posty: 8

 
Bez polubień czy followersów to ciężko jakiekolwiek social media prowadzić. Zwłaszcza na początku jest trudno, bo inne profile totalnie przygniatają i ciężko jakkolwiek się wystawić ze swoją ofertę na światło. Ja się zdecydowałem ostatnio kupić trochę obserwujących na insta przez socialmediabost.pl i są już efekty, od razu się zaczął ruch nakręcać, o to mi chodziło!

Buła

Posty: 10

 
Swego czasu trochę tych lajków i innych tego typu rzeczy kupowałem i zdało to egzamin w moim wypadku. Udało się fajnie wypromować profil, zyskałem dużo lepszą pozycję w wyszukiwarkach, mogę taką strategię polecić.

Black_Riot

Posty: 23

 
Nie wiem jak to wygląda od strony czysto technicznej takie kupowanie followersów...bo skąd niby się biorę te konta które subskrybują konkretne strony? To mnie właśnie interesuje, jak to działa dokładnie...

Julian

Posty: 6