picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

animacje dla dzieci

animacje dla dzieci

Cześć, jakie macie doświadczenia z organizacją większych imprez domowych? Samodzielnie sobie radzicie, czy jednak komuś zlecacie kwestie animacji, jeżeli jest dużo dzieci?

Phylu

Posty: 6

 
Wiesz, dzieci przede wszystkim chcą poznać coś nowego, a nie powtarzać sprawdzone formuły zabaw.

bydlus

Posty: 6

 
Biegi to niezła forma aktywności na imprezach firmowych, czy nawet eventach z udziałem dzieciaków. Coraz więcej osób uprawia sport i warto to promować.

koko

Posty: 7

 
Dla dzieciaków koniecznie zainwestuj w dmuchańce do skakania. Chłopaki z agencji rozstawią i złożą urządzenie po imprezie, Łatwe w rozłożeniu, niezbyt drogie, a dają naprawdę wiele radości.

pawel253

Posty: 11

 
Przy większych wydarzeniach bezpieczeństwo i porządek to praktycznie najważniejsze aspekty. Trzeba zwrócić uwagę na agencje eventowe, które mają w na tym temacie doświadczenie i kompetencje.

warter88

Posty: 9

 
Rodzinne kalambury uważam za klasykę praktycznie na każdych urodzinach. Z agencji eventowych zdarzało mi się korzystać i też wysoki poziom polecam dla odmiany.

mariuszek

Posty: 4

 
Zaczynasz przygotowania imprezy od określenia celu i terminu. Warto też zadbać o fachowy regulamin, więc samodzielna organizacja to trudna sztuka. Nie ma sensu ryzykować.

oligart6

Posty: 6

 
Można stworzyć koło fortuny na własną rękę. Całkiem fajnie się sprawdza w mniejszym gronie rodzinnym.

asdamk24

Posty: 12

 
Zależy czego oczekujesz. Możesz nawet poprosić o szczegółowy scenariusz, który omawia atrakcje z minuty na minutę. Za dekoracje na pewno trochę dopłacisz, ale zapewniam, że warto zaoszczędzisz na czasie i nerwach, a zdjęcia z imprezy będą tego dowodem. Ja bym zrezygnował z dekoracji na rzecz smacznego cateringu.

Miluśkooo2

Posty: 14