picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

oklejanie witryn Lubin, poszukuję

oklejanie witryn Lubin, poszukuję

Poszukuję firmy, która oferuje profesjonalny packaging. Chce stworzyć nowe opakowanie, które będzie przyciągało wzrok i nie za niezmiernie wiem, kogo do pomocy wybrać.

luluś45

Posty: 2

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i naprawdę się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i naprawdę wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset złotych miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

Iwona3

Posty: 27

 
Wielu ludzi myśli, że bez reklamy da się dzisiaj zaistnieć. Niestety, ale ilość firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, które się promują mają o wiele większe szanse na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

Yuri20

Posty: 8

 
Jakiś czas temu zamawiałem wizytówki, ulotki, druk w Lubinie w agencji https://www.raval.pl/poligrafia i jestem niesłychanie zaspokojony. Oni niesłychanie dobrze się na wszystkim znają.

Robuś

Posty: 2

 
Najlepiej zgłosić się do doświadczonej agencji reklamowej w Lubinie i porozmawiać o swoich potrzebach. Znaczące będzie to, czym się zajmują i jaką mają wizję naszej firmy. Reklama jest niezmiernie potrzebna, albowiem w ten sposób dotrzemy do większej liczby klientów.

ernolo

Posty: 6

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i rzeczywiście się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i rzeczywiście wcale to mnóstwo nie kosztował. Za kilkaset pln miałem logo i mnóstwo przydatnych materiałów reklamowych.

Gabat

Posty: 4

 
Wielu ludzi myśli, że bez reklamy da się dzisiaj zaistnieć. Na nieszczęście, ale ilość firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, które się promują mają o mnóstwo większe możliwości na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

miś_biały

Posty: 8

 
Według mnie bardzo potrzebna jest identyfikacja firmy, bo inaczej nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i wiele innych. Bez tego klient nie wie, że istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

EpIon7

Posty: 26