picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ulotki w Pabianicach, gdzie ?

ulotki w Pabianicach, gdzie ?

Szukam usługodawcy, który zajmuje się wykonywaniem banerów w Pabianicach. Koniecznie jakaś fachowo działająca firma. Muszę mieć pewność co do skuteczności. Z góry dziękuję.

klimnny6

Posty: 5

 
Taki usługodawca musi dysponować nie tylko dobrym sprzętem i materiałami, ale też profesjonalnymi grafikami. Nie ukrywam, że ja również szukam kogoś profesjonalnie działającego w wizytówkach najlepiej z Pabianic.

Madzia

Posty: 2

 
Świetne projekty ulotek w Pabianicach robią tutaj http://www.reklamy-zgierz.pl. To firma z bogatym doświadczeniem. To profesjonaliści, dlatego ich polecam. Osobiście jestem bardzo zadowolony z ich usług.

alidomas

Posty: 24

 
Co do reklamy w Pabianicach nie mam kogo polecić, bo sama szukam dobrego usługodawcy. Fajnie byłoby, gdyby działał kompleksowo, zapewniając stronę www, wizytówki, ulotki itp. Przeglądam oferty, a jak na razie nic mnie konkretnie nie urzekło. Może podpytam znajomych.

propek1

Posty: 7

 
Co do reklamy w Pabianicach nie mam kogo polecić, albowiem sama poszukuję dobrego usługodawcy. Fajnie byłoby, gdyby działał kompleksowo, zapewniając stronę www, wizytówki, ulotki itp. Przeglądam oferty, a jak na razie nic mnie konkretnie nie urzekło. Może podpytam znajomych.

D.N.O.

Posty: 18

 
Taki usługodawca musi dysponować nie tylko wyśmienitym sprzętem i materiałami, natomiast też fachowymi grafikami. Nie ukrywam, że ja również poszukuję kogoś fachowo działającego w wizytówkach najlepiej z Pabianic.

alek44

Posty: 3

 
I tego się właśnie obawiam. Bo jak już płacić, to za skuteczne działania. Myślałem wstępnie nad projektami banerów i teraz mam już kompletny mętlik w głowie, dlatego szukam jakiejś rzetelnie działającej firmy w Pabianicach. Jak ktoś coś, to oczywiście chętnie zapoznam się z ofertą.

wisła1905

Posty: 5

 
Nie ma dla mnie znaczenia cena. Potrzebuję skutecznej reklamy. Najpierw chodzi mi o outdoor w Pabianicach. Śledzę wątek i również czekam na wasze propozycje. Pozdrawiam.

propek1

Posty: 12