picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

reklama na facebooku, poszukuje

reklama na facebooku, poszukuje

Dzień dobry. Czy agencja social media będzie w stanie wypromować moje przedsiębiorstwo za pośrednictwem mediów społecznościowych? :-)

Facio

Posty: 9

 
Moim zdaniem prowadzenie fanpage facebook nie stanowi ponadprzeciętnie dużego wydatku. Skontaktujcie się z kilkoma agencjami social media, aby poznać ceny usługi :)

Kitas

Posty: 7

 
Od kilkuset pln do kilku tysięcy kosztuje z reguły obsługa marketingowa. Wiele zależy przede wszystkim od ilości podejmowanych działań przez agencję, jaka jest skłonna zaproponować indywidualny plan reklamy w internecie. Kluczowe znaczenie ma budżet firmy.

matek562

Posty: 16

 
Moim zdaniem agencja social media pobiera wynagrodzenie, które jest mocno uzależnione od renomy, jaką zdołała wypracować sobie na lokalnym rynku. To podstawa.

warter88

Posty: 12

 
Podjąłem współpracę z tą agencją social media:
https://www.socialframe.pl. Jej oferta sprostała moim oczekiwaniom. Owa agencja content marketing opanowała również do perfekcji :)))

Nikuś23

Posty: 21

 
Szereg zalet posiada reklama facebook, o czym przekonała mnie agencja marketingowa, z którą chciałem podjąć współpracę. Wszystko ze względu na fakt, iż agencja przedstawiła niezwykle mnóstwo zalet takiej kampanii marketingowej.

matek562

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że na przestrzeni najbliższych lat kompleksowa obsługa marketingowa będzie systematycznie zyskiwała na popularności. Pozdrawiam.

syrena88

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że na przestrzeni najbliższych lat kompleksowa obsługa marketingowa będzie regularnie zyskiwała na popularności. Pozdrawiam.

Gucio

Posty: 14