picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Jaka agencja organizuje eventy

Jaka agencja organizuje eventy

Hej, może ktoś z Was zna jakąś agencje eventową, którą może polecić jeśli chodzi o organizacje imprezy integracyjnej dla pracowników. Ogólnie szukam czegoś atrakcyjnego, nieco innego niż wszyscy organizują. Co do kosztów jakoś tam jestem elastyczny, choć wiadomo że ma być dobrze, ale jeśli nie będzie to kroci kosztowało to będzie jeszcze lepiej.

Yuri20

Posty: 3

 
Moim zdaniem jeśli chcesz robić jakąś firmową imprezę to staraj się szukać takich propozycji, gdzie ktoś będzie w stanie Ci podpowiedzieć jak to zrobić. Obecnie dość popularną opcją są tematyczne imprezy wieć możliwe, że to będzie faktycznie dobre rozwiązania, by całą imprezę wokoło jednego tematu oprzeć.

sląskwroc88

Posty: 19

 
Poszukaj może jakieś oferty, która faktycznie pod Twoją firmę będzie skrojona. Wiadomo, że obecnie organizacja imprez różnie wygląda, ale też jak chcesz koniecznie z jakieś agencji skorzystać to musisz mieć pewność, że jakość działania będzie na dobrym poziomie.

olbrzym88

Posty: 11

 
Super jeśli chodzi o organizację imprez szukać kogoś kto się tym na co dzień zajmuje, ma jakieś kontakty w branży, wie co jest na topie. Wtedy ta impreza będzie zazwyczaj bardziej udana niż jak ktoś na własną rękę organizuje.

nighthaze

Posty: 6

 
Obecnie chyba samodzielna organizacja nie ma większego sensu, bo jak człowiek nie jest w temacie to będzie trudno to samemu ogarnąć. Dlatego jeśli chodzi o mnie to zawsze telefon do Agencji Power (https://www.agencjapower.pl/pl/) i mam pewność, że jak powiem o co chodzi to tak zaplanują imprezę, że goście wyjdą zachwyceni.

opert34

Posty: 2

 
Kluczowa sprawa to oczywiście znalezienie dobrych pomysłów. Jak sam nie masz takich pomysłów to nie ma innej opcji, tylko przy organizacji będzie trzeba skorzystać z pomocy. Jeśli chodzi o takie agencje to pod katem imprez firmowych na pewno z jakością usług wyróżnia się Agencja Power.

Lupusx

Posty: 13

 
Możliwe, że jak postarasz się o skorzystanie z oferty jakieś doświadczonej agencji to faktycznie zorganizujecie coś czym będziecie się na tle innych firm wyróżniać. Pomysłów jest bardzo dużo, natomiast tutaj kluczem będzie charakterystyka firmy i to dla kogo będzie dana impreza.

Waskijestem

Posty: 8