picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Event marketing, kogo polecicie

Event marketing, kogo polecicie

Cześć. Zastanawiam się nad tym, aby zorganizować sporą akcję marketingową, a mianowicie zadbać o marketing wydarzeń, które sygnowane są marką prowadzonej przeze mnie firmy.

Na jakie koszty powinnam się przygotować?

Malinka Moja

Posty: 30

 
Witam. Stosunkowo niedawno zleciłem zewnętrznej firmie działania marketingowe, ale w pełni mnie one rozczarowały. Zacząłem działać na własną rękę i to też nie przyniosło efektu. Dopiero drugie podejście i wybór drugiej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę.

Asia

Posty: 22

 
Dzień dobry. Event marketing interesował mnie od dawna, jednak nigdy nie zdecydowałem się zamienić swojej wiedzy teoretycznej na praktykę, co uczyniłem dopiero niedawno. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i przekroczyło oczekiwania mojego pracodawcy, który pozwolił mi częściej podejmować takie samodzielne decyzje.

ZaNK3R

Posty: 18

 
Dzień dobry. Event marketing interesował mnie od dawna, jednakże nigdy nie zdecydowałem się zamienić swojej wiedzy teoretycznej na praktykę, co uczyniłem dopiero niedawno. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i przekroczyło oczekiwania mojego pracodawcy, który pozwolił mi częściej podejmować takie samodzielne decyzje.

GF6

Posty: 28

 
Witam. Wydawałoby się, iż każdy człowiek jest w stanie sam rozwiązać swoje kłopoty i rozwiać wątpliwości. Okazuje się, iż to nieprawda, bowiem gdyby nie to forum nigdy nie udałoby mi się skoordynować poniektórych działań, a poza tym zadbać o adekwatną do potrzeb promocję marek.

Programista

Posty: 27

 
Hej. Muszę pochwalić się, iż niedawno byłem uczestnikiem wyśmienitej konferencji, której organizacja była doskonała. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, lecz jaka firma może mi w tym pomóc?

wolfdale

Posty: 19