picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Torby foliowe, która firma ?

Torby foliowe, która firma ?

Dzień dobry.

Gdzie składaliście zamówienie na torby foliowe z nadrukiem (reklamą), takie zwykłe reklamówki? Zależy mi na rzetelnym kontakcie ze sprawdzoną firmą.

Z góry dziękuję.

misiu56

Posty: 17

 
Osobiście nie niezmiernie lubię torby foliowe, lecz jest ich chyba najwięcej na każdym rynku. Jeżeli już jest to najtańsza forma żywej reklamy, to z pewnością pożądane byłoby takie torby oznakować i promować się w ten sposób. Jak na razie nie widać, żeby miały skończyć swoją żywotność.

wisełka88

Posty: 19

 
Od dawna mam w swoim sklepie torby reklamowe. Normalne zrywki są za darmo. Jeżeli klient życzy sobie materiałową torbę, płaci za nią. Lecz naprawdę da się zauważyć, że dzięki nim można budować świadomość marki. O takie rzeczy trzeba dbać, jak się ma swój własny biznes.

Gucio

Posty: 20

 
Sam będę musiał pomyśleć nad tym, żeby i u siebie wdrożyć torby reklamowe. Moja marka jest znana, ale jedynie dla wąskiego grona. Może taka żywa reklama pomogłaby zwiększyć liczbę klientów. Na razie musiałbym chyba zrobić to najtaniej, jak się da, czyli chyba na papierze, bo takie foliowe torebki nie bardzo mają się do sprzedawanego przeze mnie asortymentu.

Madzia

Posty: 14

 
Mam mały sklep odzieżowy na osiedlu, też pozwoliłam sobie na reklamę w formie toreb reklamowych. Postawiłam na ładniutkie torby z materiału. Sami klienci dopytywali się o nie, kiedy akurat ich nie miałam.

saradonin

Posty: 26

 
Mnie na razie nie stać na torby reklamowe. Bo, gdybym zaczęła je posiadać, nie mogłabym ich nagle nie mieć. Może zacznę z innymi jednorazowymi gadżetami reklamowymi, jakie mogłabym rozdawać klientom w ramach zakupów za określoną kwotę.

MisiekKce

Posty: 20

 
Ja polecam http://www.awadruk.com.pl. To sprawdzona firma, gdzie zlecisz torby reklamowe i nie zapłacisz za nie fortuny. Szczerze polecam, u mnie wyszło to wyśmienicie.

xacax

Posty: 23

 
Dobry pomysł. Na początek można spróbować na mniejszą skalę. Lecz czytałam, że torby reklamowe to niesłychanie dobra reklama. Głównie chodzi przecież o klientów, żeby byli zadowoleni.

limertus

Posty: 36

 
Jeśli chodzi o torby z nadrukiem, to musi to być jakiś fajny projekt oczywiście związany z logo firmy, ale chodzi też o kolory, żeby dawały się zapamiętać i odróżniać od całej reszty reklamówek.

Illilakip

Posty: 31