picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Podświetlane litery z plexi potrzebne! Gdzie można w dobrej cenie kupić solidne, świecące reklamy tego typu? Chciałbym zamontować coś takiego przy wejściu do budynku firmowego.

tigra32

Posty: 9

 
Chyba najbardziej optymalnym rodzajem reklam są litery z podświetleniem. Dają dobry efekt, pozwalają się wyróżnić z tłumu, a jak są dobrze zrobione to też potrafią znieść próbę czasu w dobry stanie technicznym. Dużo zależy od użytej plexi.

Iwona3

Posty: 27

 
Dobrą robotę wykonała dla mnie ekipa z Neobrand (neobrand.pl). Zamawiałem full pakiet bo litery podświetlane, ale też pylon i kaseton. Teraz moja firma już na pewno nie ginie w tłumie innych. Dobra cena, krótki termin oczekiwania, wysoka kultura osobista ze strony wykonawcy.

namok

Posty: 16

 
Mam trochę dylemat aktualnie co do wyboru reklamy dla swojej restauracji. Dużo z tego co oferują sprzedawcy to trochę wygląda kiczowato jak dla mnie.

Czorny1337

Posty: 30

 
Mój znajomy korzysta z takiego specjalnego neonu na elewacji i z tego co mówi to sporo mu prądu idzie na zasilenie czegoś takiego. Są jakieś szczególnie energooszczędne rozwiązania, które możecie polecić?

wacek55

Posty: 20

 
Jeszcze nigdy z takich reklam nie korzystałem, więc jakoś obeznany z producentami i projektantami takich gadżetów nie jestem. Powodzenia w każdym razie!

szaro

Posty: 14

 
Akurat mi się szykuje otwieranie nowego lokalu i już powoli się rozglądam za jakąś fajną reklamą na zewnątrz, najlepiej jak będzie podświetlana, bo najwięcej klientów spodziewam się mieć właśnie wieczorowo – nocną porą.

namok

Posty: 14

 
Do zamontowania na dachu szukam od dłuższego już czasu odpowiednich dużych liter z podświetleniem i nie wiem na co się ostatecznie zdecydować. Kilka projektów dostałem od różnych firm i powiem, że żaden mi jakoś super do gustu nie przypadł.

Emilios45

Posty: 9