picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gdzie warto zamówić stronę internetową lub esklep

gdzie warto zamówić stronę internetową lub esklep

Jakiej agencji powierzyć stworzenie stronki www? Chodzi o stronę firmową, nie musi być jakaś niesamowicie rozbudowana, ale chciałbym żeby była funkcjonalna, łatwa w użyciu dla internautów.

Black_Riot

Posty: 11

 
Jak sobie przeglądam internet to niektóre strony są naprawdę źle zaprojektowane. Najbardziej mnie wkurzają te z milionem różnych aplikacji i ogólnie bajerów. Włączam stronkę a tu mi jakiś szum fal w tle zaczyna grać albo muzyczka prosto z wiejskiego festynu...masakra.

szarky

Posty: 22

 
Jak ktoś chce mieć naprawdę profesjonalną i funkcjonalną stronę to nie ma co korzystać z kreatorów. Tu trzeba fachowców, którzy znają trendy, znają się na aplikacjach, designie...a to kosztuje.

@marcelko

Posty: 19

 
Mogę polecić firmę Drużyna A - druzynaa.pl. Mają nowatorskie podejście to projektowania e sklepów. Widać na ich portalu niektóre realizacje, także można rzucić okiem na jaki design stawiają. Indywidualne podejście do klienta, słuchają oczekiwań zamawiającego, nie wychodzą z założenia, że oni i tak lepiej wiedzą jak strona ma wyglądać. A mam doświadczenie z innymi firmami, że takie podejście się zdarza.

pawel253

Posty: 15

 
Sam jestem ciekaw ile będzie kosztowało stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego. To jest kwestia kilkuset złotych bardziej, czy może kilku tysi?

Odi

Posty: 29

 
Nie wiem kogo doradzić, nigdy nie zamawiałem takich rzeczy. Jakoś sobie radzę bez strony w necie. Jak chcę się ogłosić to korzystam z gotowych portali ogłoszeniowych i jakoś na brak klientów nie narzekam.

Oct714

Posty: 15

 
Przyzna się bez bicia, że dla mojej firmy jeszcze stronki nie zakładałem. Wiem, że w dzisiejszych czasach to norma, ale powiem, że mam tylu klientów, którzy do mnie docierają pocztą pantoflową, że jakoś nigdy nie potrzebowałem dodatkowej promocji.

Jasio234

Posty: 9

 
Ciężko mi kogoś polecać, bo moją stronę to robił kumpel szwagra już naprawdę dawno. Teraz pewnie trochę inaczej wygląda projektowanie stron, bardziej profesjonalnie.

Klara323

Posty: 19

 
Moja stronka hula w necie już od lat i nie straciła nic na aktualności. Mam bardzo dobry, uniwersalny projekt, wydaje mi się, że się nie zestarzał. To mi akurat kumpel informatyk kiedyś zaprojektował.

ZPL33

Posty: 24