picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Strony internetowe Czestochowa

Strony internetowe Czestochowa

Hej, witam serdecznie. Już od roku prowadzę sklep online i wszystko jest fajnie poza tym, że mało kto wie o naszym istnieniu :P Potrzebuję specjalisty od pozycjonowania stron, ktoś coś? Na ten moment mój sklep wyświetla się na 3 karcie wyników...lekki dramat.

Kitas

Posty: 7

 
Nie wiem kogo doradzić, na pewno trzeba by podzwonić trochę po firmach, sprawdzić warunki, może jakieś portfolio na stronach i sobie zrobić większy research.

neimar10

Posty: 11

 
Ogólnie jestem w miare zadowolony ze swojej pozycji w wyszukiwarkach choć nie ukrywam, że akurat dużo więcej w przypadku mojego sklepu robi social media i tego typu marketing, o wiele łatwiej trafić do klientów niż w czasach sprzed mediów społecznościowych.

johncena67

Posty: 14

 
Ja to bardzo polegam na wskazaniach wyszukiwarek, sprawdzam tylko linki z pierwszego miejsca, czasami się zdarzy że z drugiego i trzeciego, ale to rzadko, w kązdym razie niżej nie patrzę nawet, już nie mówiąc o klikaniu na drugą kartę.

Anno Domini

Posty: 8

 
Konkurencja jeśli chodzi o firmy działające w necie jest bardzo duża, teraz żeby się przebić ze swoim sklepem to naprawdę trzeba mieć kreatywnych ludzi od SEO, którzy potrafią zrobić coś więcej niż wkleić linki w katalogi...

guru67

Posty: 8

 
Warto sobie raz na jakiś czas odświeżyć design strony, oczywiście nie za często bo też klienci się przyzwyczajają, ale widzę to po swoim blogu że jak zmieniłem szatę po paru latach to odzew był pozytywny.

TomekK

Posty: 25

 
Co jak co ale żyjemy w takich czasach że jeśli prowadzi się biznes i nie ma się reklamy online to dla większości klientow jest się zupełnie nieobecnym.

Modniś

Posty: 27

 
Bardzo fajny serwis stworzyli dla mnie w Litenet w Częstochowie, polecam ich. Najlepiej kontakt będzie przez ich stronkę znaleźć -Litenet. Jasne warunki, szybka wycena, fajne indywidualne podejście, projekt strony to nie jest jakiś kopiuj-wklej z innego wzoru oklepanego, który jest na większość stronek wrzucony, ale oryginalny wzór.

mniszek67

Posty: 6

 
Akurat rozglądam się za nowym hostingiem dla swojej strony i powiem że mały ból głowy mam. Bardzo dużo ofert i co ciekawe są bardzo rozbieżne, różnice w cenie parametrach rodzaju umowy są bardzo duże.

namok

Posty: 22

 
Z tego co wiem to można stronę stworzyć darmowo przez jakieś szablony, aplikacje i tego typu wynalazki ale raczej co do jakości takiej stronki za darmo to byłbym delikatnie mówiąc ostrożny...:)

namok

Posty: 11