picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

przyczepy reklamowe

przyczepy reklamowe

Jeśli chodzi o lawety reklamowe, to jakiego dostawcę byście mi polecili? Nasza agencja reklamowe dopiero startuje, a już mamy kilka kampanii do zrealizowania, stąd moje pytanie.

namok

Posty: 30

 
Ktoś wie, po ile w ogóle takie przyczepy chodzą? Mam na myśli modele standardowe, do wożenia na prawko kat. B, z podświetleniem od środka...?

Abaddon616

Posty: 35

 
Próbowałem reklamy na przyczepce jakieś dwa lata temu, ale teraz już korzystam głównie z promocji w sieci. Wystarczy mi strona, profil na fejsie, żeby jakoś ogarnąć reklamową swoją firmę.

R1P

Posty: 21

 
Hej. Może będę się widział ze szwagrem w tym tygodniu to pogadam. On ma swoją firmę i właśnie wypożycza takie przyczepy, busy reklamowe od kogoś. Spytam co to za firma i ile bierze.

alikont

Posty: 30

 
Gdzieś widziałem reklamę firmy, która robi przyczepy o różnych wymiarach, w tym takie mega duże, ale jak ta firma się nazywała....? No nie pamiętam.

GF6

Posty: 28

 
Jeśli już bym kupował, albo wynajmował jakąś przyczepę to na pewno z oświetleniem i nagłośnieniem. A jeszcze lepiej jakby można było jakiś telebim na przyczepie zamontować z reklamą w formie video, to byłaby najlepsza możliwość.

Bankowy

Posty: 21